malopolskie

SYMPHO HOUSE – House Music in Symphonic Concert – KRAKÓW

Koncert SYMPHO HOUSE to koncert największych hitów muzyki house’owej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale DJ-a oraz wokalistów na żywo.
Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: FAITHLESS, MOLOKO, BOB SINCLAR, DAFT PUNK, ERIC PRYDZ, BASEMENT JAXX, MODJO, ARMAND VAN HELDEN, KYGO, AVICII i inni.
Ze względu na złożoność projektu powstała 🎻🎺 VISUAL SYMPHONY ORCHESTRA składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.
Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także 🎛 🎧 DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.
🔥🎤 Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, John James i Daniel Moszczyński.
Sympho House to nie tylko muzyka to także 🎬🎆 multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest cześcią Summer Sky Festival 2021 – cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.
W ramach Summer Sky Festival stworzymy specjalne strefy chilloutu, gdzie będziecie mogli coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiajac before i after party

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/207904507456549/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.