TAURON Arena Kraków to kulturalna, sportowa i biznesowa wizytówka miasta. Jako największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo-sportowa w Polsce pozwala na organizację wydarzeń o różnym charakterze i skali. Wśród nich są wydarzenia kulturalne: koncerty, festiwale, pokazy filmowe, musicale, pokazy cyrkowe, show na lodzie; imprezy sportowe o randze mistrzostw świata i Europy, turnieje, rozgrywki ligowe; imprezy e-sportowe; wydarzenia religijne; kongresy, konferencje, targi, szkolenia, bankiety oraz imprezy plenerowe.

Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, niespotykany nigdzie indziej ekran LED na elewacji, rozbudowane systemy multimedialne i sceniczne, a także bardzo dobre warunki akustyczne obiektu to cechy, które spełnią warunki organizacji imprez każdej skali.

Inwestycję zrealizowała i obiektem zarządza Arena Kraków S.A.

Wykonawcą projektu i dokumentacji projektowej TAURON Areny Kraków jest PERBO-Projekt sp. z o.o. Obiekt zaprojektowali: Piotr Łabowicz-Sajkiewicz, Marcin Kulpa, Wojciech Ryżyński.

Sponsorem tytularnym obiektu jest TAURON Polska Energia S.A.

Informacje o wydarzeniach organizowanych w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/TAURONArenaKrakow/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.