fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spotkanie autorskie, Transmisja online

Spotkanie online z Margaret Atwood

Spotkanie online z Margaret Atwood Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu online z Margaret Atwood, kanadyjską pisarką i poetką, krytyczką literacką, aktywistką społeczną i ekologiczną. Spotkanie odbędzie się 20.01.2021 o godz. 18:00, prowadzić je będzie Sylwia Chutnik. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski i na polski język migowy. Margaret Atwood, której dzieła wydane zostały w czterdziestu pięciu krajach, jest autorką ponad pięćdziesięciu książek beletrystycznych, zbiorów poezji, esejów i komiksów. Jej najnowsze dzieło „Testamenty”, będąca długo wyczekiwaną kontynuacją „Opowieści Podręcznej¨, jest jedną z dwóch książek nagrodzonych zeszłoroczną (2019) Nagrodą Bookera. Zdobywczyni licznych nagród literackich, m. in. Nagrody Gillera, Międzynarodowej Nagrody Literackiej Franza Kafki, Nagrody Pokojowej Księgarzy Niemieckich, PEN Center USA Lifetime Achievement Award i Los Angeles Times Innovator’s Award. Spotkanie online dostępne będzie tylko i wyłącznie w trakcie jego trwania. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/783697832211569/   Przeczytaj koniecznie nasz artykuł o Margaret Atwood :)

20.01.2021
18:00 - 19:00

Spotkanie online z Margaret Atwood

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu online z Margaret Atwood, kanadyjską pisarką i poetką, krytyczką literacką, aktywistką społeczną i ekologiczną.
Spotkanie odbędzie się 20.01.2021 o godz. 18:00, prowadzić je będzie Sylwia Chutnik.
Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski i na polski język migowy.
Margaret Atwood, której dzieła wydane zostały w czterdziestu pięciu krajach, jest autorką ponad pięćdziesięciu książek beletrystycznych, zbiorów poezji, esejów i komiksów. Jej najnowsze dzieło „Testamenty”, będąca długo wyczekiwaną kontynuacją „Opowieści Podręcznej¨, jest jedną z dwóch książek nagrodzonych zeszłoroczną (2019) Nagrodą Bookera.
Zdobywczyni licznych nagród literackich, m. in. Nagrody Gillera, Międzynarodowej Nagrody Literackiej Franza Kafki, Nagrody Pokojowej Księgarzy Niemieckich, PEN Center USA Lifetime Achievement Award i Los Angeles Times Innovator’s Award.
Spotkanie online dostępne będzie tylko i wyłącznie w trakcie jego trwania.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/783697832211569/

 

Przeczytaj koniecznie nasz artykuł o Margaret Atwood 🙂

Udostępnij:

FacebookTwitter


Spotkanie online z Margaret Atwood

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.