fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Wykład

Ponad wszelkimi podziałami | wykłady online

Zapraszamy na cykl spotkań „Ponad wszelkimi podziałami”. Wszyscy lubimy klasyfikacje – z chęcią szufladkujemy cały nasz świat, nadając etykiety poszczególnym elementom składowym. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w uporządkowanym świecie łatwiej jest się nam odnaleźć niż w chaosie. Podział na epoki i style pomaga nam także w zrozumieniu twórczości poszczególnych artystów, w rozpoznawaniu konkretnych prac. Są jednak jednostki, które wymykają się wszelkim podziałom; obdarzone wyjątkową osobowością czy charakterystycznym stylem, nie pasują do jakiejkolwiek klasyfikacji. „Ponad wszelkimi podziałami” to cykl prezentujący twórczość wyjątkowych jednostek, fascynujących pod względem swojej osobowości i podejmowanych działań. ➡️ Kiedy i gdzie? W piątki, na platformie zoom. ➡️ Co dokładnie? 08.01. – Bruno Schulz 15.01. – Mela Muter 22.01. – Andrzej Wróblewski 29.01. – Tamara Łempicka ➡️ Ile to kosztuje? Każdy wykład jest oddzielną całością i kosztuje 27zł. Koszt karnetu wynosi 81 zł. ➡️ Bilety i karnety: http://www.arttransfer.pl/zgloszenia/ ➡️ Szczegóły: http://www.arttransfer.pl/ponad-podzialami/ ➡️ Prowadząca: Maja Wolniewska – historyczka sztuki, kuratorka, krytyczka. Autorka licznych publikacji i recenzji, współpracowała m.in. z Magazynem Szum i kwartalnikiem Aspiracje. Przez kilka lat współpracowała z Domem Aukcyjnym Desa Unicum, pomagając w budowaniu kolekcji i świadcząc usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego. Od 2019 roku związana z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii, gdzie odpowiada przede wszystkim za harmonogram wystawienniczy w Pawilonie Sztuki ERGO Hestii i program art brandingowy Fundacji. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1813199575525243/

29.01.2021
19:00-20:15

Zapraszamy na cykl spotkań „Ponad wszelkimi podziałami”.

Wszyscy lubimy klasyfikacje – z chęcią szufladkujemy cały nasz świat, nadając etykiety poszczególnym elementom składowym. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w uporządkowanym świecie łatwiej jest się nam odnaleźć niż w chaosie. Podział na epoki i style pomaga nam także w zrozumieniu twórczości poszczególnych artystów, w rozpoznawaniu konkretnych prac. Są jednak jednostki, które wymykają się wszelkim podziałom; obdarzone wyjątkową osobowością czy charakterystycznym stylem, nie pasują do jakiejkolwiek klasyfikacji. „Ponad wszelkimi podziałami” to cykl prezentujący twórczość wyjątkowych jednostek, fascynujących pod względem swojej osobowości i podejmowanych działań.
➡️ Kiedy i gdzie? W piątki, na platformie zoom.
➡️ Co dokładnie?
08.01. – Bruno Schulz
15.01. – Mela Muter
22.01. – Andrzej Wróblewski
29.01. – Tamara Łempicka
➡️ Ile to kosztuje? Każdy wykład jest oddzielną całością i kosztuje 27zł. Koszt karnetu wynosi 81 zł.
➡️ Bilety i karnety: http://www.arttransfer.pl/zgloszenia/
➡️ Szczegóły:
http://www.arttransfer.pl/ponad-podzialami/
➡️ Prowadząca:
Maja Wolniewska – historyczka sztuki, kuratorka, krytyczka. Autorka licznych publikacji i recenzji, współpracowała m.in. z Magazynem Szum i kwartalnikiem Aspiracje. Przez kilka lat współpracowała z Domem Aukcyjnym Desa Unicum, pomagając w budowaniu kolekcji i świadcząc usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego. Od 2019 roku związana z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii, gdzie odpowiada przede wszystkim za harmonogram wystawienniczy w Pawilonie Sztuki ERGO Hestii i program art brandingowy Fundacji.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1813199575525243/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Ponad wszelkimi podziałami | wykłady online

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.