fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Galeria sztuki, Ośrodek kultury

Fundacja Art Transfer

Fundacja Art Transfer założona przez Magdalenę Kąkolewską jest organizacją pozarządową działającą od 2012 roku. Celem Fundacji jest podnoszenie świadomości i rozumienia sztuki przez odbiorców , popularyzowanie sztuki, wspieranie osób starszych w dostępie do życia społeczno-kulturalnego, podejmowanie i popularyzowanie działań zmierzających do budowy powiązań kultury i sztuki z biznesem. Fundacja realizuje cele poprzez prowadzenie wykładów, organizację warsztatów i spotkań dotyczących różnych zagadnień z zakresu sztuki, działań artystycznych i  percepcji dzieł, a  także poprzez współpracę z artystami i prezentowanie ich twórczości.

Hołdujemy idei „człowieka poszukującego” jako kluczowego celu twórczej edukacji. Wierzymy  w otwierającą umysły moc sztuki i jej wielki wpływ na poszerzanie horyzontów.

Informacje pochodzą ze strony: http://www.arttransfer.pl/kim-jestesmy/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Fundacja Art Transfer

ul. Kostrzewskiego 1 lok. 131, Warszawa

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.