malopolskie

Wspólnie będziemy uważni: uważnie będziemy patrzeć na świat, żeby zrobić jak najlepsze zdjęcia, uważnie oglądać istniejące zdjęcia i wreszcie: uważnie popatrzymy na ludzi wokół nas, żeby opowiedzieć im świat tak, jak tego potrzebują. W trakcie tych warsztatów dzieci w wieku 6 – 9 lat od strony praktycznej poznają podstawy fotografii, a także razem będą zastanawiać się, jak najlepiej skadrować znane i nieznane miejsca i obiekty. Każde kolejne zajęcia będą wprowadzać nowy fotograficzny „temat”: od portretu i architektury, aż po fotografie zwierząt! W trakcie warsztatów uczestnicy wspólnie z prowadzącymi zapoznają się z wybranymi zdjęciami ze zbiorów MuFo, a także dowiedzą się, jak zdjęcia mogą oglądać… osoby z niepełnosprawnościami wzroku!
Polecamy udział w całym cyklu zajęć. Możliwy jest również udział w pojedynczych wybranych warsztatach.
W sobotę, 25 września zapraszamy na pierwsze zajęcia z tego cyklu. Temat?
Zobaczyć przeszłość – warsztaty street photo / fotografii architektury.

Prowadzenie:
Aleksandra Wabik – komparatystka i edukatorka muzealna, jej ulubionym zajęciem jest przyglądanie się szczegółom oraz fotografia macro. Jako dziecko najbardziej lubiła czytać godzinami oraz puszczać łódki z orzecha.
Ważne informacje
• Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat.
• Zajęcia odbywają się w MuFo Józefitów, ul. Józefitów 16
• Czas trwania: 1,5 godz.
• Cena: 15 zł.
• Liczba miejsc w grupie ograniczona (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń).
• Zapisując się prosimy o podanie w tytule maila dat interesujących Państwa warsztatów.
• Informacje i zapisy: edukacja@mufo.krakow.pl

Warsztaty odbywają się w ramach projektu “Fotografie mają głos”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Źródło: https://www.facebook.com/events/s/widzi-mi-sie-o-czym-mowia-foto/541153810501965/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.