kujawsko-pomorskie
21.10 - 21.10.2021
20:00 - 22:00

Po cudownie przyjętym koncercie w ubiegłym roku, Tribute To Maanam powraca do Torunia! Już 21 października (czwartek) 2021 roku w klubie Lizard King Toruń, usłyszymy największe przeboje jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny zespołu. Wszelkie szczegóły dotyczące koncertu, punkty sprzedaży biletów znajdziecie poniżej lub pod numerem telefonu 668-963-904.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (50 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: https://bit.ly/2UuLC8T
▪KupBilecik.pl: https://bit.ly/3jVAe0t
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w cenie regularnej (60 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 18:30.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Po cudownie przyjętym koncercie w ubiegłym roku, Tribute To Maanam powraca do Lizard King Toruń już 21 października 2021!
Tribute to MAANAM to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca.
Koncert to podróż przekrojowa po największych hitach Maanamu, wśród których nie zabraknie takich przebojów jak: „Boskie Buenos”, „Szare miraże”, „Kocham cię kochanie moje”, „Ta noc do innych jest niepodobna”, „Krakowski Spleen”, „Się ściemnia”, „Cykady na Cykladach”, „Szał niebieskich ciał” i wiele innych.
Projekt nie stara się być kopią Maanamu, a próbą spojrzenia na znany od lat materiał z perspektywy młodego pokolenia. To nowe aranżacje zachowujące ducha oryginału, w których przeplata się buntownicza muzyka lat 80tych z nowymi brzmieniami i elementami wszelakich nurtów muzycznych. To próba wyciągnięcia ze znanych przebojów ich esencji, siły przekazu i przepuszczenia ich przez nowy pryzmat muzyczny.

Tribute to Maanam w Toruniu zagrają dla Was:

Julita “Ziela” Zielińska – wokal
Hubert Baumann – gitara
Filip Arasimowicz – gitara basowa
Jan Jarecki – instrumenty klawiszowe
Darek Mrozek – perkusja

Informacje pobrano z https://www.facebook.com/events/s/tribute-to-maanam-21102021-tor/526834781961687/

Znajdź inne ciekawe koncerty w naszej wyszukiwarce imprez

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content