fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Transmisja online, Warsztaty, Konkurs, Szkolenie, Edukacja kulturalna

Sztuką jest wiedzieć – Test z historii sztuki

Test maturalny – dla jednych jest on już historią, dla innych zbliżającym się historycznym wyzwaniem. Niezależnie od perspektywy czasowej, zawsze pozostaje niezmienne, powtarzające się, a wręcz kluczowe pytanie: „Czy ta wiedza kiedyś się do czegoś przyda?”. Sprawdźmy to wspólnie już 11 czerwca! W części drugiej cyklu „Edukujemy przez sztukę: Sztuką jest wiedzieć” - zapytamy wprost: po co nam w życiu historia sztuki? Test „Sztuką jest wiedzieć” będzie poprzedzony krótkim vademecum (łac. „pójdź za mną”) – prowadzącym przez historię sztuki, podpowiadającym proste rozwiązania nurtujących kwestii i, nie bójmy się tego słowa, ściągającym uwagę na ważniejsze motywy i pojęcia w historii sztuki. Rozwiązuj testy i losuj nagrody Rozwiązując test, będzie można nie tylko zapunktować wiedzą (potrzebną równie przed maturą, co po niej), ale też wziąć udział w losowaniu nagród! Zapraszamy do skierowania się w stronę sztuki wraz z BWA Krosno. Więcej bezpośrednich pytań o historię sztuki znaną, mniej znaną i wartą poznania - nie tylko przed maturą – już 11 czerwca na stronie BWA Krosno. Co? Gdzie? Kiedy? Edukujemy przez sztukę: Sztuką jest wiedzieć - Test z historii sztuki Termin: 11 czerwca 2020 r. Miejsce: strona www.bwakrosno.pl

Test maturalny

– dla jednych jest on już historią, dla innych zbliżającym się historycznym wyzwaniem. Niezależnie od perspektywy czasowej, zawsze pozostaje niezmienne, powtarzające się, a wręcz kluczowe pytanie: „Czy ta wiedza kiedyś się do czegoś przyda?”. Sprawdźmy to wspólnie już 11 czerwca!

W części drugiej cyklu „Edukujemy przez sztukę: Sztuką jest wiedzieć” – zapytamy wprost: po co nam w życiu historia sztuki? Test „Sztuką jest wiedzieć” będzie poprzedzony krótkim vademecum (łac. „pójdź za mną”) – prowadzącym przez historię sztuki, podpowiadającym proste rozwiązania nurtujących kwestii i, nie bójmy się tego słowa, ściągającym uwagę na ważniejsze motywy i pojęcia w historii sztuki.

Rozwiązuj testy i losuj nagrody

Rozwiązując test, będzie można nie tylko zapunktować wiedzą (potrzebną równie przed maturą, co po niej), ale też wziąć udział w losowaniu nagród!

Zapraszamy do skierowania się w stronę sztuki wraz z BWA Krosno. Więcej bezpośrednich pytań o historię sztuki znaną, mniej znaną i wartą poznania – nie tylko przed maturą – już 11 czerwca na stronie BWA Krosno.

Co? Gdzie? Kiedy?

Edukujemy przez sztukę: Sztuką jest wiedzieć – Test z historii sztuki
Termin: 11 czerwca 2020 r.
Miejsce: strona www.bwakrosno.pl

Sztuką jest wiedzieć – Test z historii sztuki

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.