fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Inne

Sprint literacki

Zapraszamy do udziału w literackim biegu na krótkim dystansie! Już 8 czerwca na fb MOK Olsztyn rozpoczniemy wydarzenie, które sprawdzi waszą twórczą kondycję 💪 Zabawa polega na 👉 pisaniu DRABBLI, DRUBBLI lub DRIBBLI, czyli krótkich opowiadań na dokładnie 50, 100 lub 200 słów ✒️ Żeby uatrakcyjnić zadanie, wylosujemy słowa, które trzeba będzie wykorzystać w swoich utworach. Nasz Sprint literacki będzie trwał 5 dni. Dokładnie tyle czasu macie na 👉 opublikowanie swojego tekstu z odpowiednim hasztagiem na stronie tego wydarzenia 💻 W ramach rozgrzewki przez wszystkie dni Sprintu będziemy publikować gry i ćwiczenia literackie, które ożywią waszą wyobraźnię i zachęcą do udziału w zabawie! 👉 Tekst z największą liczbą \"lajków \" zostanie opublikowany na fanpage\'u MOK Olsztyn i Olsztyński Klub Literacki 💥 Powodzenia! 📣 REGULAMIN ➡️Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w dniach od 8 do 12 czerwca opublikować autorski tekst literacki na 50, 100 lub 200 słów. ➡️W utworze musi zostać wykorzystane przynajmniej jedno z wylosowanych słów (w dowolnej formie). Im więcej, tym lepiej. ➡️Tekst trzeba opatrzyć odpowiednim hasztagiem: #dribble - dla tekstów na 50 słów #drabble - dla tekstów na 100 słów #drubble - dla tekstów na 200 słów ➡️Publikacja utworu na stronie wydarzenia jest równocześnie zgodą na wykorzystanie tekstu na stronie i fanpage\'u organizatora. Teksty będą publikowane wyłącznie w ramach akcji Sprint literacki. Organizator nie odpowiada za treść utworów publikowanych na stronie wydarzenia. Sprint literacki 8-12 czerwca (pon-pt) fb MOK Olsztyn

08.06 - 12.06.2020
09:00 - 00:00

Zapraszamy do udziału w literackim biegu na krótkim dystansie! Już 8 czerwca na fb MOK Olsztyn rozpoczniemy wydarzenie, które sprawdzi waszą twórczą kondycję 💪

Zabawa polega na 👉 pisaniu DRABBLI, DRUBBLI lub DRIBBLI, czyli krótkich opowiadań na dokładnie 50, 100 lub 200 słów ✒️ Żeby uatrakcyjnić zadanie, wylosujemy słowa, które trzeba będzie wykorzystać w swoich utworach.

Nasz Sprint literacki będzie trwał 5 dni. Dokładnie tyle czasu macie na 👉 opublikowanie swojego tekstu z odpowiednim hasztagiem na stronie tego wydarzenia 💻 W ramach rozgrzewki przez wszystkie dni Sprintu będziemy publikować gry i ćwiczenia literackie, które ożywią waszą wyobraźnię i zachęcą do udziału w zabawie! 👉 Tekst z największą liczbą “lajków ” zostanie opublikowany na fanpage’u MOK Olsztyn i Olsztyński Klub Literacki 💥 Powodzenia!

📣 REGULAMIN

➡️Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w dniach od 8 do 12 czerwca opublikować autorski tekst literacki na 50, 100 lub 200 słów.
➡️W utworze musi zostać wykorzystane przynajmniej jedno z wylosowanych słów (w dowolnej formie). Im więcej, tym lepiej.
➡️Tekst trzeba opatrzyć odpowiednim hasztagiem:
#dribble – dla tekstów na 50 słów
#drabble – dla tekstów na 100 słów
#drubble – dla tekstów na 200 słów
➡️Publikacja utworu na stronie wydarzenia jest równocześnie zgodą na wykorzystanie tekstu na stronie i fanpage’u organizatora. Teksty będą publikowane wyłącznie w ramach akcji Sprint literacki.
Organizator nie odpowiada za treść utworów publikowanych na stronie wydarzenia.

Sprint literacki
8-12 czerwca (pon-pt)
fb MOK Olsztyn

Sprint literacki

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.