pomorskie

👺 Slipknot już sierpniu! Jak wszystkie inne, tak i trasa amerykańskiej grupy została przesunięta, ale znamy już termin ich występu w naszym kraju.
Z radością informujemy, że Slipknot powróci do Polski 13 sierpnia 2021 roku i zaprezentuje się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, zgodnie z pierwotnym planem. Potwierdzamy również, że gościem specjalnym zespołu będzie ukraińska grupa Jinjer. Bilety na koncert wejdą ponownie do sprzedaży w najbliższy piątek – 11 grudnia o 10:00!
Przypominamy, że wszystkie posiadane bilety będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Dziękujemy za to, że je zachowaliście i bardzo doceniamy okazaną przez was cierpliwość.

Rodzaje i ceny biletów:
▪️ GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
▪️ PŁYTA: 239 PLN
▪️ SEKTORY: 169-299 PLN
Ze względu na zaistniałą zmianę, uruchomiliśmy również możliwość dokonywania zwrotów oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu. Na decyzję o zachowaniu biletu, wymianie na voucher lub zwrocie czekamy do 5 czerwca 2021 roku (180 dni od daty przełożenia koncertu).

Bilety dostępne na:
🎟️ https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)
🎟️ https://ebilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)
🎟️ https://eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)
✊ Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.
▪️▪️▪️

🤘 SLIPKNOT (USA) 🔥

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem “Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po “Iowa” i “Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru…
Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija… Dlatego album “We Are Not Your Kind”, wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.
▪️ https://www.slipknot1.com/
▪️ https://www.facebook.com/slipknot/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=V3ADK6gsDGg

🤘 JINJER (Ukraina) 🔥

Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda – wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku “Macro”, katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.
▪️ http://jinjer-metal.com/
▪️ https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg
▪️▪️▪️
Zagrają:
🔥 SLIPKNOT (USA)
+
🔥 Jinjer (Ukraina)
📆 Kiedy: 13 sierpnia (piątek) 2021
📌Gdzie: Gdańsk/Sopot @ ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
🎟️ Bilety: Więcej informacji już wkrótce!
✊ Organizator: Mystic Coalition

Zapraszają:
Knock Out Productions
▪️ http://www.knockoutprod.net
▪️ https://www.facebook.com/productions.knock.out
▪️ https://www.instagram.com/knockoutprod
Mystic Production
▪️ https://www.mystic.pl
▪️ https://www.facebook.com/mysticproduction
▪️ https://www.instagram.com/mysticproduction
B90
▪️ https://www.b90.pl
▪️ https://www.facebook.com/B90klub
▪️ https://www.instagram.com/klub_b90

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/s/slipknot-jinjer-13082021-gdans/183392863692140/

wydarzenia kulturalne - wsparcie kultury

Znajdź inne ciekawe wydarzenia w naszej wyszukiwarce imprez

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content