malopolskie

Wystawa dostępna 30 września – 15 październik 2021 r. Finisaż wystawy 15 października 2021 r., godz. 18:00

Wstęp wolny.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida (os. Górali 4) zaprasza od 1 października 2021 r. do swojej przestrzeni galeryjnej na wystawę malarstwa pt. „Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia” autorstwa Gabrieli Buzek-Garzyńska. Finisaż wystawy z udziałem autorki odbędzie się 15 października 2021 r. o godz. 18.00.

Gabriela Buzek-Garzyńska – urodzona w 1979 roku w Krakowie. Od 2012 pracuje w Katedrze Sztuk Wizualnych na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, początkowo jako asystentka prof. Jana Pamuły, obecnie na stanowisku profesora ASP, prowadząc przedmiot: podstawy działań wizualnych. Od 2018 roku pełni funkcję kierownika Pracowni Podstaw Studiów Wizualnych, a od 2020 roku również kierownika Katedry Sztuk Wizualnych. Brała udział w ponad 50 wystawach zbiorowych, a także zorganizowała 22 wystawy indywidualne w Polsce i USA. Jej prace znaleźć można w kolekcjach prywatnych: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Izraelu, USA i Kanadzie oraz w zbiorach Galerii Nova, Galerii Nota Bene, Sosnowieckiego Centrum Sztuki – Zamek Sielecki, Muzeum w Sosnowcu, Książnicy Cieszyńskiej, Milo Gallery w Nowym Yorku. Uprawia fotografię, malarstwo, tworzy kolaże, formy przestrzenne i multimedialne.

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację

Szczegółowe informacje o wystawie Gabriela Buzek-Garzyńska „Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia”
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content