podlaskie

Piknik Rodzinny na zakończenie lata 2022 | Wojny – Krupy –  Wojny-Krupy wraz z Województwem Podlaskim zapraszają na Piknik Rodzinny.

 

Program:

  • Godz. 11.00 Msza Św. dożynkowa w Kościele p.w. NMP Królowej Świata w Wojnach-Krupach celebrowana przez Zastępcę Dyrektora Caritas Łomża – ks. Marcina Lobę.
  • Godz.12.30 Oficjalne rozpoczęcie festynu, które zainauguruje wystrzał z armaty na placu za kościołem.
  • Atrakcje: występy Zespołu Kolej na Łapianki oraz innych lokalnych zespołów, konkursy sprawnościowe, bieg farmera, wyścigi traktorów, zjeżdżalnie dla dzieci, degustacja lokalnych produktów przygotowanych przez sołectwa, lody, wystawa ciągników nowoczesnych i dawnych, przejażdżki bryczkami, możliwość zapoznania się z Wojskową Obroną Terytorialną, pokazy strażackie i wiele innych atrakcji związanych z motoryzacją.
  • Godz. 19.00 Dyskoteka

Informacje o Pikniku Rodzinnym pochodzą z tej strony

 

PORTAL PROANIMA.PL NIE JEST ORGANIZATOREM WYDARZENIA. W CELU UZYSKANIA INFORMACJI NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z ORGANIZATOREM.


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2026 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przejdź do treści