warminsko-mazurskie

Piknik Country – Amfiteatr Mrągowo

Planowana data Pikniku Country w 2021 r. to 23-25 lipca.

W dniach 23-24 lipca 2021 zapraszamy na koncerty w amfiteatrze nad jeziorem Czos, natomiast Piknik Country w Mieście odbędzie się w dniach 23-25 lipca na Placu Unii Europejskiej i mrągowskim molo.

Ameno Event zdradził pierwsze szczegóły programu 40. Jubileuszowego Pikniku Country w amfiteatrze:

📌 23. lipca (piątek) 2021r., godz.19:30
Koncert specjalny pt. „40 lat muzyki country w Polsce”

Głównym i zarazem przewodnim motywem koncertu będą przeboje 40-lecia. Usłyszymy tu zarówno piosenki wykonywane przez ich twórców, jak i te, które spopularyzowane były przed laty przez innych artystów.

Tego dnia, po tradycyjnym rozpoczęciu piosenką-hymnem „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” zaśpiewaną wspólnie przez Czarka Makiewicza wraz z zaproszonymi gośćmi, na scenie amfiteatru pojawią się:

– zespół ZAYAZD z Bożeną i Lechem Makowieckimi,
– bardzo liczne grono artystów występujących w specjalnym programie pt. „Przeboje 40 lecia” (m.in. Alicja Boncol, Karolina Jastrzębska, Klaudia Majkowska, Lonstar, Tomasz Szwed, Babsztyl, Mariusz Kalaga, Czarek Makiewicz, Wojciech Dudkowski, Michał Milowicz, Jan Manson, Gang Marcela i Colorado Band ), w którym usłyszymy najbardziej popularne piosenki country czterdziestolecia. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kier. Janusza Nastarowicza oraz chórek.
– zespół GRUPA FURMANA
– zespół ALABAMA BAND

Występom towarzyszyć będą tancerze ze znakomitego zespołu CARAMELKA z Czech.

Koncert, który potrwa do ok. godziny 1:00 prowadzić będą Korneliusz Pacuda i Paweł Sztompke.

📌 24. lipca (sobota) 2021r., godz. 19:30
Koncert pt. „Rubinowy Piknik Country”

Rubinowe wesele to zwyczajowe określenie 40. rocznicy. Czterdziesty Piknik, to powrót do historii, to sentymentalne wspomnienia, to niezapomniane piosenki śpiewane przez wszystkich – i tych na scenie i tych na widowni.
Jubileusz 40.lecia zobowiązuje do zaprezentowania artystów, którzy związani są z festiwalem od pierwszych jego edycji.

Tanecznie program Pikniku wypełni jedna z najlepszych grup europejskich, bardzo lubiana przez Was niezmiernie kolorowa i dynamiczna czeska Caramelka, którą gościliśmy przed dwoma laty w Mrągowie.

Koncerty prowadzić będą – Korneliusz Pacuda i Paweł Sztompke.

Piknik Country odbywa się w Mrągowie. Na imprezy płatne zapraszamy do amfiteatru nad jeziorem Czos, a na bezpłatne do centrum miasta – na pl. Unii Europejskiej i do małego amfiteatru.

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.