pomorskie

Festiwal

OPEN HOUSE GDAŃSK IV – Nowy Port

Otwórz się na Gdańsk! OPEN HOUSE GDAŃSK 4. EDYCJA 24 - 25 kwietnia 2021, Gdańsk - Nowy Port Czwarta edycja Open House Gdańsk zaprowadzi nas do dzielnicy o strukturze równie fascynującej, co niejednorodnej. W weekend 24 - 25 kwietnia 2021 roku zakrzykniemy: OH! Nowy Port!, wspólnie odkrywając architektoniczną złożoność dzielnicy i jej zaskakujące oblicza. Open House Gdańsk jest częścią międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org). Pierwsza edycja festiwalu OH odbyła się w Londynie w 1992 roku. Aktualnie OH gości w ponad 40 miastach na świecie: Nowy Jork, Dublin, Helsinki, Barcelona, Melbourne, Rzym, Ateny. W 2015 do drużyny miast Open House dołączyła siostrzana Gdynia. Open House to dwa dni, kiedy otwierane są wybrane przestrzenie publiczne oraz mieszkania prywatne. Festiwal przyciąga rzesze widzów i cieszy się ogromną popularnością na świecie. Niezwykłość Open House polega również na udziale architektów, projektantów i właścicieli obiektów. To nie tylko budynki o wartości historycznej, ciekawe wnętrza mieszkań prywatnych, ale także, a może przede wszystkim, nowe projekty architektoniczne i urbanistyczne. www.ohgdansk.org Festiwal dofinansowany jest ze środków Miasto Gdańsk Mecenasem Festiwalu jest trójmiejski deweloper Invest Komfort. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2525862414343447/

24.04 - 25.04.2021
10:00 - 20:00

Otwórz się na Gdańsk!

OPEN HOUSE GDAŃSK 4. EDYCJA

24 – 25 kwietnia 2021, Gdańsk – Nowy Port

Czwarta edycja Open House Gdańsk zaprowadzi nas do dzielnicy o strukturze równie fascynującej, co niejednorodnej. W weekend 24 – 25 kwietnia 2021 roku zakrzykniemy: OH! Nowy Port!, wspólnie odkrywając architektoniczną złożoność dzielnicy i jej zaskakujące oblicza.

Open House Gdańsk jest częścią międzynarodowego festiwalu Open House Worldwide (www.openhouseworldwide.org). Pierwsza edycja festiwalu OH odbyła się w Londynie w 1992 roku. Aktualnie OH gości w ponad 40 miastach na świecie: Nowy Jork, Dublin, Helsinki, Barcelona, Melbourne, Rzym, Ateny. W 2015 do drużyny miast Open House dołączyła siostrzana Gdynia.

Open House to dwa dni, kiedy otwierane są wybrane przestrzenie publiczne oraz mieszkania prywatne. Festiwal przyciąga rzesze widzów i cieszy się ogromną popularnością na świecie.

Niezwykłość Open House polega również na udziale architektów, projektantów i właścicieli obiektów. To nie tylko budynki o wartości historycznej, ciekawe wnętrza mieszkań prywatnych, ale także, a może przede wszystkim, nowe projekty architektoniczne i urbanistyczne.

www.ohgdansk.org

Festiwal dofinansowany jest ze środków Miasto Gdańsk
Mecenasem Festiwalu jest trójmiejski deweloper Invest Komfort.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/2525862414343447/

Udostępnij:

FacebookTwitter


OPEN HOUSE GDAŃSK IV – Nowy Port

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.