Koncert, Transmisja online

Niech kwitnie nadzieja w Nas. Transmisja on-line Koncertu Noworocznego

Niech kwitnie nadzieja w Nas. Transmisja on-line Koncertu Noworocznego Niech kwitnie nadzieja w Nas. Koncert Noworoczny dedykujemy pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim zaangażowanym w walkę z koronawirusem. 29 stycznia o godzinie 19.00 na kanale Facebook i YouTube firmy SWISS KRONO odbędzie się premiera wyjątkowego koncertu, który dedykujemy pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim tym, którzy od bez mała roku zaangażowani są w walkę z koronawirusem. W repertuarze znajdą Państwo utwory takie jak: \"Ave Maria\" Charles’a Gounoda, \"Czas\" sł. Włodzimierz Dulęba, muzyka Jan Kanty Pawluśkiewicz, \"Nauczmy się żyć obok siebie\" sł. Wojciech Kejne, muzyka Zbigniew Wodecki, \"Dni których nie znamy\" sł. Marek Grechuta muzyka Jan Kanty Pawluśkiewicz. W Koncercie Noworocznym wystąpią: Anna Lasota, Beata Rybotycka, Kuba Badach, Andrzej Lampert, Jacek Wójcicki. Zespół Michała Jurkiewicza. Wydarzenie poprowadzi Andrzej Poniedzielski. Motywem przewodnim koncertu jest utwór \"Miejcie Nadzieję\" do którego słowa napisał Adam Asnyk, a muzykę skomponował Zbigniew Preisner. Mimo, że tekst powstał 100 lat temu, jego przesłanie jest nadal aktualne i staje się dla nas drogowskazem. „Miejcie nadzieję, nie tę lichą, marną, Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno, Przyszłych poświęceń w duszy bohatera” Tą niezwykłą kompozycją pragniemy dodać Nam wszystkim siły i motywacji do przetrwania tego trudnego czasu, a jednocześnie podziękować osobom zaangażowanym w walkę z pandemią. Dziękujemy za wszystko co robicie, żebyśmy byli bezpieczni. TRANSMIJSA ON-LINE dostępna będzie bezpłatnie na kanale YouTube firmy SWISS KRONO https://youtu.be/MuQrBpvSNSA Możesz także wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem portalu evenea https://app.evenea.pl/event/ Serdecznie zapraszamy Zarząd i pracownicy firmy SWISS KRONO Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/portalproanima/

29.01.2021
19:00 -

Niech kwitnie nadzieja w Nas. Transmisja on-line Koncertu Noworocznego

Niech kwitnie nadzieja w Nas. Koncert Noworoczny dedykujemy pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim zaangażowanym w walkę z koronawirusem.
29 stycznia o godzinie 19.00 na kanale Facebook i YouTube firmy SWISS KRONO odbędzie się premiera wyjątkowego koncertu, który dedykujemy pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim tym, którzy od bez mała roku zaangażowani są w walkę z koronawirusem.
W repertuarze znajdą Państwo utwory takie jak:
“Ave Maria” Charles’a Gounoda,
“Czas” sł. Włodzimierz Dulęba, muzyka Jan Kanty Pawluśkiewicz,
“Nauczmy się żyć obok siebie” sł. Wojciech Kejne, muzyka Zbigniew Wodecki,
“Dni których nie znamy” sł. Marek Grechuta muzyka Jan Kanty Pawluśkiewicz.
W Koncercie Noworocznym wystąpią: Anna Lasota, Beata Rybotycka, Kuba Badach, Andrzej Lampert, Jacek Wójcicki.
Zespół Michała Jurkiewicza.
Wydarzenie poprowadzi Andrzej Poniedzielski.
Motywem przewodnim koncertu jest utwór “Miejcie Nadzieję” do którego słowa napisał Adam Asnyk, a muzykę skomponował Zbigniew Preisner.
Mimo, że tekst powstał 100 lat temu, jego przesłanie jest nadal aktualne i staje się dla nas drogowskazem.
„Miejcie nadzieję, nie tę lichą, marną,
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno,
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera”
Tą niezwykłą kompozycją pragniemy dodać Nam wszystkim siły i motywacji do przetrwania tego trudnego czasu, a jednocześnie podziękować osobom zaangażowanym w walkę z pandemią. Dziękujemy za wszystko co robicie, żebyśmy byli bezpieczni.
TRANSMIJSA ON-LINE dostępna będzie bezpłatnie na kanale YouTube firmy SWISS KRONO https://youtu.be/MuQrBpvSNSA
Możesz także wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem portalu evenea
https://app.evenea.pl/event/
Serdecznie zapraszamy
Zarząd i pracownicy firmy SWISS KRONO

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/portalproanima/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Niech kwitnie nadzieja w Nas. Transmisja on-line Koncertu Noworocznego

,

Scroll Up
Skip to content