mazowieckie
18.09 - 18.09.2021
19:00 - 22:00

Nicola Cruz – producent elektroniczny, muzyk i DJ. Poprzez swoją muzykę przywołuje krajobrazy i rytuały swojej ojczyzny, czyli Ekwadoru – kraju, który jest domem zarówno dla Andów, jak i amazońskiej dżungli. Jego twórczość to eksploracja starożytnych mitologii i tradycji ludowych w nowoczesnym otoczeniu.
Nicola Cruz – Cumbia Del Olvido
https://www.youtube.com/watch?v=JpWHmFQvNR8
Nicola urodził się w Limoges we Francji, a jego rodzice to Ekwadorczycy. Wychowanie Nicoli było otoczone bogatym wykształceniem muzycznym – zarówno w rdzennych tradycjach, jak i zachodnich teoriach, a od najmłodszych lat zaczął grać na perkusji.
Jeśli chodzi o dorobek muzyczny Nicoli, poprzez swoją pierwszą płytę – “Prender el Alma” (2015) badał rozwój świadomości i duchowości oraz, w jaki sposób łączy się to z muzyką. W „Siku” – jego najnowszej produkcji, Cruz kontynuuje tę eksplorację, poszerzając swoją wizję o nowe historie i inne kultury jako źródła inspiracji. Kluczowym aspektem tej podróży jest jego współpraca z innymi artystami z różnych stron świata.
Data: 18.09.2021
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum
Line up:
Nicola Cruz LIVE
+ support (TBA)
Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, EventimPolska, ebilet.pl, Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 Pokaż mniej
Muzyka
Organizatorzy
Transparentność wydarzeń
Facebook wyświetla informacje pomagające lepiej zrozumieć cel tego wydarzenia.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/s/nicola-cruz-live-18092021-wars/591239665000872/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.