fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Musical Jam 3 Agnieszka Przekupień, Monika Bestecka, Karina Komendera

Musical Jam 3 ze studia Dobra 12 w Białymstoku. Tym razem obok Kariny Komendery będziemy gościć kobiecy duet, Agnieszkę Przekupień i Monikę Bestecką. Koncert poprowadzi niezastąpiona Ilona Karpiuk.   Monika Bestecka Absolwentka Studium Wokalno Baletowego w Gliwicach. Aktorka musicalowa i wokalistka. Odtwórczyni min. roli Tonii Gromieko w musicalu Doktor Żywago w Operze i Filharmonii podlaskiej w Białymstoku. Lucy Harris w musicalu Jekyll i Hyde w Teatrze Muzycznym w Poznaniu i Joanna Baker ( Sweeney Todd) w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Współpracuje z Nową Sceną Teatru Muzycznego Roma ( Mały Książę, Alicja w krainie czarów) i z Teatrem Syrena ( Czarownice z Eastwick, Rodzina Addamsów, Rock of Ages) Finalistka konkursu Pamiętajmy o Osieckiej 2011r. oraz wielu innych konkursów wokalnych. Agnieszka Przekupień (urodzona w 1990 roku w Zakopanem) Wokalistka, aktorka, polonistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - dyplom z wyróżnieniem oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Laureatka Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2018 za rolę Lary Guichard w spektaklu \"Doktor Żywago\" w Operze i FIlharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Laureatka wielu cenionych festiwali, m.in.: Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, X Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej „REFLEKTOR” 2013 w Koszalinie, laureatka III nagrody 50. „Studenckiego Festiwalu Piosenki” w Krakowie, półfinalistka „Przeglądu Piosenki Aktorskiej” we Wrocławiu. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: rola Stephanie Mangano w musicalu „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, rola Lary Guichard w musicalu „Doktor Żywago” w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, rola Fantyny w musicalu „Les Miserables” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Marii Magdaleny w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Sereny w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie, rola Roksany w musicalu „Cyrano” z librettem J. Bończyka i muzyką K. Herdzina w Teatrze Muzycznym w Łodzi, główna rola w musicalu „Dźwięki muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Od 2015 roku współpracuje z Piotrem Rubikiem w roli solistki. Nagrała z nim dwie płyty: „Pieśni Szczęścia” i oratorium „Z powodu Mojego Imienia” oraz wzięła udział w 4 trasach koncertowych po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Współpracowała z Teatrem Pieśń Kozła we Wrocławiu, gdzie występowała w spektaklu „Return to the voice” jako dublerka Anny Marii Jopek. Agnieszka jest także założycielką fundacji MUSICAMP, której głównych celem jest promocja musicalu w Polsce m.in. poprzez organizację warsztatów musicalowych oraz koncertów i spektakli. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/789121541635297/

23.11.2020
19:00 - 21:00

Musical Jam 3 ze studia Dobra 12 w Białymstoku. Tym razem obok Kariny Komendery będziemy gościć kobiecy duet, Agnieszkę Przekupień i Monikę Bestecką. Koncert poprowadzi niezastąpiona Ilona Karpiuk.

 

Monika Bestecka

Absolwentka Studium Wokalno Baletowego w Gliwicach.
Aktorka musicalowa i wokalistka. Odtwórczyni min. roli Tonii Gromieko w musicalu Doktor Żywago w Operze i Filharmonii podlaskiej w Białymstoku. Lucy Harris w musicalu Jekyll i Hyde w Teatrze Muzycznym w Poznaniu i Joanna Baker ( Sweeney Todd) w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Współpracuje z Nową Sceną Teatru Muzycznego Roma ( Mały Książę, Alicja w krainie czarów) i z Teatrem Syrena ( Czarownice z Eastwick, Rodzina Addamsów, Rock of Ages) Finalistka konkursu Pamiętajmy o Osieckiej 2011r. oraz wielu innych konkursów wokalnych.

Agnieszka Przekupień

(urodzona w 1990 roku w Zakopanem)
Wokalistka, aktorka, polonistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku – dyplom z wyróżnieniem oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Laureatka Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2018 za rolę Lary Guichard w spektaklu “Doktor Żywago” w Operze i FIlharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Laureatka wielu cenionych festiwali, m.in.: Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, X Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej „REFLEKTOR” 2013 w Koszalinie, laureatka III nagrody 50. „Studenckiego Festiwalu Piosenki” w Krakowie, półfinalistka „Przeglądu Piosenki Aktorskiej” we Wrocławiu. Doświadczenie sceniczne zdobywa biorąc udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: rola Stephanie Mangano w musicalu „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, rola Lary Guichard w musicalu „Doktor Żywago” w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, rola Fantyny w musicalu „Les Miserables” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Marii Magdaleny w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, rola Sereny w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie, rola Roksany w musicalu „Cyrano” z librettem J. Bończyka i muzyką K. Herdzina w Teatrze Muzycznym w Łodzi, główna rola w musicalu „Dźwięki muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Od 2015 roku współpracuje z Piotrem Rubikiem w roli solistki. Nagrała z nim dwie płyty: „Pieśni Szczęścia” i oratorium „Z powodu Mojego Imienia” oraz wzięła udział w 4 trasach koncertowych po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Współpracowała z Teatrem Pieśń Kozła we Wrocławiu, gdzie występowała w spektaklu „Return to the voice” jako dublerka Anny Marii Jopek.
Agnieszka jest także założycielką fundacji MUSICAMP, której głównych celem jest promocja musicalu w Polsce m.in. poprzez organizację warsztatów musicalowych oraz koncertów i spektakli.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/789121541635297/

Musical Jam 3 Agnieszka Przekupień, Monika Bestecka, Karina Komendera

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.