fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
kujawsko-pomorskie

Warsztaty

Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat

W czwartek 14 stycznia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty \"Moje miasto to abstrakcja!\" dla dzieci w wieku 8–14 lat. W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość wybranych artystów z wystawy \"Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969\". Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane najbliższym otoczeniem. Czas trwania: 60 min (w zależności od potrzeb grupy) Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia. Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

14.01.2021
12:00 - 13:00

W czwartek 14 stycznia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty “Moje miasto to abstrakcja!” dla dzieci w wieku 8–14 lat.

W czasie zajęć odbiorcy poznają twórczość wybranych artystów z wystawy “Artyści z Krakowa. Generacja 1950–1969”. Na przykładzie prezentowanych dzieł zostanie podjęty temat miasta w twórczości plastycznej oraz sztuki w przestrzeni publicznej. W części warsztatowej uczestnicy wykonają własne prace inspirowane najbliższym otoczeniem.

Czas trwania: 60 min (w zależności od potrzeb grupy)
Potrzebne materiały: blok rysunkowy, ołówek, papier kolorowy, nożyczki

Zajęcia odbędą się na platformie Zoom. Opłata za udział wynosi 2 zł. Bilety do kupienia w sklepie internetowym MOCAK Bookstore od 4 stycznia.

Po zakupie biletu otrzymają Państwo szczegółowe wskazówki dotyczące udziału w warsztatach. Informacje i wsparcie techniczne dostępne są pod adresem mailowym edukacja@mocak.pl i pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Udostępnij:

FacebookTwitter


Moje miasto to abstrakcja! | Warsztaty dla dzieci w wieku 8–14 lat

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.