slaskie

„NIBY MALEDIWY, ALE CUDA I DZIWY WCALE NIEMAŁE” ~ B.Chaciński

1.08.2020 (sobota)
Start: 19:00

Marek Pospieszalski i Qba Janicki, czyli Malediwy powracają z nowym albumem “Dolce Tsunami” dla trójmiejskiej oficyny Coastline Northern Cuts. W odróżnieniu od pierwszej płyty duetu, zarejestrowanej podczas koncertu w bydgoskim Mózgu, na “Dolce Tsunami” spotkamy się z materiałem studyjnym, który swoim brzmieniem silnie odbiega od powiązań z free jazzem czy swobodnie interpretowaną muzyką afrykańską, inspirując się technikami i sposobem myślenia strukturalnego, charakterystycznymi dla sceny sound artowej. Dzieje się tak za sprawą koncentracji obydwu twórców na wątku amplifikacji instrumentów akustycznych przy pomocy przetworników piezoelektrycznych czy też wzmacniaczy gitarowych, a także osadzeniem różnorodnego pod względem stylistycznym materiału dźwiękowego, w ciepłej, analogowej, pełnej rezonansu przestrzeni, wykreowanej poprzez precyzyjnie kontrolowane sprzężenia zwrotne.

Posłuchaj: https://ffm.to/malediwydolcetsunami
Bandcamp: https://bit.ly/dolcetsunami

Wstęp: 20 zł (na bramce)
BAZAR (ul. Chorzowska 7b
40-101 Katowice)

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA (dbaj o siebie i innych):
✔ każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
✔ na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk – prosimy korzystać obficie!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/1169714973394453/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1594119097905141

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.