fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Edukacja kulturalna

Lato w Teatrze SOK Suwałki | artystyczne półkolonie

Lato w Teatrze SOK Suwałki | artystyczne półkolonie Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10 do 14 lat na wakacyjne zajęcia. \"Zdemaskowani - z moją twarzą mi do twarzy\" to nieodpłatne warsztaty interdyscyplinarne organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Lato w teatrze. ► ZGŁOSZENIA piątek, 10.07.2020, od godz. 9.00, w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność złożenia kompletnych zgłoszeń. Szczegółowe informacje i niezbędne dokumenty na https://bit.ly/38BBk9S. Prowadzący: Izabela Giczewska, Adrianna Krymska, Małgorzata Makowska, Agata Agi Włodarczyk i Mirka Krymska. Opieka pedagogiczna: Mieczysław Iwaszko, Mirka Krymska Program Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanym przez Suwalski Ośrodek Kultury we współpracy z Miastem Suwałki POGODNE SUWAŁKI i Stowarzyszeniem Nie Po Drodze. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/300177794497534    

Lato w Teatrze SOK Suwałki | artystyczne półkolonie

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10 do 14 lat na wakacyjne zajęcia. “Zdemaskowani – z moją twarzą mi do twarzy” to nieodpłatne warsztaty interdyscyplinarne organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji Lato w teatrze.

► ZGŁOSZENIA piątek, 10.07.2020, od godz. 9.00, w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność złożenia kompletnych zgłoszeń. Szczegółowe informacje i niezbędne dokumenty na https://bit.ly/38BBk9S.

Prowadzący: Izabela Giczewska, Adrianna Krymska, Małgorzata Makowska, Agata Agi Włodarczyk i Mirka Krymska.
Opieka pedagogiczna: Mieczysław Iwaszko, Mirka Krymska

Program Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanym przez Suwalski Ośrodek Kultury we współpracy z Miastem Suwałki POGODNE SUWAŁKI i Stowarzyszeniem Nie Po Drodze.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/300177794497534

 

 

Lato w Teatrze SOK Suwałki | artystyczne półkolonie

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.