kujawsko-pomorskie

INO CLASSIC FESTIWAL

to wyjątkowe muzyczne wydarzenie Kujawskiego Centrum Kultury i Miasta Inowrocławia, które odbędzie się w dniach 9-15 października.
To już druga edycja siedmiodniowego projektu, podczas którego dzieła muzyczne, plastyczne, literackie i teatralne prezentują swój klasyczny geniusz w Inowrocławiu.

Tydzień skomponowany klasyką to wyjątkowe wydarzenie, artyści wielkiego formatu, mistrzowie w swoim kunszcie i projekt, w którym muzyka, obraz i teatr podbijają serca nie tylko Inowrocławian.

W tym roku, podczas festiwalu w Inowrocławiu zobaczymy między innymi: Annę Marię Jopek, Leszka Możdżera, Krzesimira Dębskiego, Polish Soloists Quintet, Adama Palmę czy Bandonegro.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury.
Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza oraz Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska.

INO CLASSIC FESTIWAL 2021 – program:

Ino Classic Festiwal 2021 - program
Pełny program festiwalu (kliknij zdjęcie, żeby powiększyć)

Bilety i karnety zakupić można w Kujawskim Centrum Kultury, Informacji Turystyczno-Kulturalnej oraz na www.kckino.pl
#kckino #inoclassicfestiwal #InowrocławRazem2021 #Inowrocław

Informacje ze strony:
https://www.facebook.com/events/540209520406660/


👉 Znajdź ciekawe festiwale w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.