fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert, Transmisja online

Domówka z Dwójką

W specjalnej akcji \"Domówka z Dwójką\" w każdą sobotę o godz. 19.00 artyści zamienią swoje salony, sypialnie, ogrody, pracownie w salę koncertową i wystąpią ze specjalnie na tę okazję przygotowanym repertuarem. To będą absolutnie wyjątkowe spotkania. Spotkania bardzo osobiste, prywatne. Spotkania z ukochanymi przez Państwa twórcami. W ramach akcji \"Domówka z Dwójką\" wystąpią: 📌Maja Kleszcz i Wojtek Krzak (18 kwietnia) 📌Jakub Józef Orliński i Aleksander Dębicz (25 kwietnia) 📌Paweł Szamburski (2 maja) 📌Miłosz Pękala i Magdalena Kordylasińska-Pękala (9 maja) 📌Marcin Zdunik (16 maja) 📌Andrzej Filończyk i Katarzyna Sienkiewicz (23 maja) 📌Aga Zaryan i Michał Tokaj (30 maja) 📌Agnieszka Budzińska-Bennett (6 czerwca) 📌Paweł Romańczuk - Małe Instrumenty (13 czerwca) 📺 Koncerty dostępne będą na na antenie, www.PolskieRadio.pl/Dwojka, w serwisie YouTube oraz na Facebooku stacji.   Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/265586661488885

W specjalnej akcji “Domówka z Dwójką” w każdą sobotę o godz. 19.00 artyści zamienią swoje salony, sypialnie, ogrody, pracownie w salę koncertową i wystąpią ze specjalnie na tę okazję przygotowanym repertuarem.

To będą absolutnie wyjątkowe spotkania. Spotkania bardzo osobiste, prywatne. Spotkania z ukochanymi przez Państwa twórcami.

W ramach akcji “Domówka z Dwójką” wystąpią:

📌Maja Kleszcz i Wojtek Krzak (18 kwietnia)
📌Jakub Józef Orliński i Aleksander Dębicz (25 kwietnia)
📌Paweł Szamburski (2 maja)
📌Miłosz Pękala i Magdalena Kordylasińska-Pękala (9 maja)
📌Marcin Zdunik (16 maja)
📌Andrzej Filończyk i Katarzyna Sienkiewicz (23 maja)
📌Aga Zaryan i Michał Tokaj (30 maja)
📌Agnieszka Budzińska-Bennett (6 czerwca)
📌Paweł Romańczuk – Małe Instrumenty (13 czerwca)

📺 Koncerty dostępne będą na na antenie, www.PolskieRadio.pl/Dwojka, w serwisie YouTube oraz na Facebooku stacji.

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/265586661488885

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.