zachodniopomorskie

Dni morza 2021 – Szczecin

Dni Morza w 2021 roku odbędą się w dniach 31 lipca – 3 sierpnia. Szczecin po raz kolejny stanie się żeglarską stolicą świata. Największe żaglowce ponownie zacumują w stolicy Pomorza Zachodniego. Przed nami wielkie wydarzenie – czwarty finał regat the Tall Ships Races w Szczecinie.

Ze względu na pandemię w tym roku Dni Morza będą realizowane na trochę innych zasadach niż do tej pory. Organizatorzy chcą, aby tym wydarzeniem żyło całe miasto. Będą tworzone sceny, na których będzie się dużo działo, ale w mniejszym formacie. Dzięki temu unikniemy tego, że w jednym miejscu i czasie będzie się gromadziło bardzo dużo ludzi. Obchody Dni Morza zostaną rozciągnięte w czasie i przestrzeni.

Łącznie na Łasztowni oraz przy ulicy Jana z Kolna pojawi się od 2 do 5 scen, na których odbędą się koncerty m.in. muzyki klasycznej, jazzowe czy pop, animacje dla dzieci oraz prelekcje. Same pokłady żaglowców zamienią się właśnie w sceny, na których będą organizowane koncerty szantowe. Oprócz tego w różnych lokalizacjach miasta pojawi się 5 scen, które przez cały czas trwania finału będą tętniły życiem. Znajdziemy je m.in. na Jasnych Błoniach czy na Placu Orła Białego.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com…

Sprawdź inne ciekawe wydarzenia w naszej wyszukiwarce

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.