Seans, Transmisja online

DKF “GAG” online: W co grają ludzie

DKF \"GAG\" online: W co grają ludzie W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego \"GAG\" online zapraszamy na pokaz fińskiej komedii - słodko-gorzkiej satyry na obecne pokolenie trzydziestokilkulatków! DKF \"GAG\" online: W CO GRAJĄ LUDZIE 31 stycznia 2021, godz. 19:40 Twój Dom / wirtualna sala Kina Forum bilet: 15 zł – do kupienia w dniu pokazu od godz. 18:00 na https://mojeekino.pl/show/kino-forum-bialystok Prelekcja przed filmem oraz moderacja dyskusji po filmie: dr Tomasz Adamski ZASADY OGLĄDANIA FILMU ONLINE: Pokaz filmu odbędzie się w niedzielę 31 stycznia o godz. 20:00. Sprzedaż biletów rozpocznie się tego samego dnia o godz. 18:00. Film będzie dostępny przez 24 godziny, ale nie dłużej niż do godz. 20:00 dnia 1 lutego. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów, dlatego rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 1 lutego o godz. 18:00. Harmonogram wydarzenia: godz. 19:40 – prelekcja (link YouTube, podamy w dniu wydarzenia) godz. 20:00 – oglądamy film (link podamy wkrótce) godz. 22:15 – początek dyskusji via ZOOM, link podamy w dniu wydarzenia) W co grają ludzie Finlandia 2020, 120\' reż. Jenni Toivoniemi Fińska odpowiedź na przeboje „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „Niewinne kłamstewka”! Grupa dobrych przyjaciół po trzydziestce postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami. Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to najwyraźniej się nie zanosi. Napięcie wzrasta z chwilą, gdy jej najlepsza przyjaciółka Veronika pojawia się ze swoim nowym chłopakiem Mikaelem. Znajome otoczenie i dawne rytuały sprawiają, że bohaterowie zapominają na chwilę o dorosłości. Wspólnie spędzony czas zmusi ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/437242257519463/

31.01.2021
19:45 - 23:15

DKF “GAG” online: W co grają ludzie

W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego “GAG” online zapraszamy na pokaz fińskiej komedii – słodko-gorzkiej satyry na obecne pokolenie trzydziestokilkulatków!
DKF “GAG” online: W CO GRAJĄ LUDZIE
31 stycznia 2021, godz. 19:40
Twój Dom / wirtualna sala Kina Forum
bilet: 15 zł – do kupienia w dniu pokazu od godz. 18:00 na https://mojeekino.pl/show/kino-forum-bialystok
Prelekcja przed filmem oraz moderacja dyskusji po filmie: dr Tomasz Adamski

ZASADY OGLĄDANIA FILMU ONLINE:
Pokaz filmu odbędzie się w niedzielę 31 stycznia o godz. 20:00. Sprzedaż biletów rozpocznie się tego samego dnia o godz. 18:00. Film będzie dostępny przez 24 godziny, ale nie dłużej niż do godz. 20:00 dnia 1 lutego. Po tej godzinie nie będzie możliwości obejrzenia filmu, nawet po zakupie biletów, dlatego rekomendujemy aby rozpocząć oglądanie najpóźniej 1 lutego o godz. 18:00.

Harmonogram wydarzenia:
godz. 19:40 – prelekcja (link YouTube, podamy w dniu wydarzenia)
godz. 20:00 – oglądamy film (link podamy wkrótce)
godz. 22:15 – początek dyskusji via ZOOM, link podamy w dniu wydarzenia)

W co grają ludzie
Finlandia 2020, 120′
reż. Jenni Toivoniemi
Fińska odpowiedź na przeboje „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „Niewinne kłamstewka”!
Grupa dobrych przyjaciół po trzydziestce postanawia zorganizować przyjęcie niespodziankę z okazji zbliżających się urodzin Mitzi. Pełen nostalgii weekend spędzony w idyllicznie położonym domu ma przypomnieć bohaterom czasy, kiedy byli nastolatkami.
Czy coś może pójść nie tak? Z pewnością, zwłaszcza że jubilatka nie wydaje się zachwycona pomysłem grupy. Skołowana kobieta liczyła raczej na spokojny weekend, a na to najwyraźniej się nie zanosi. Napięcie wzrasta z chwilą, gdy jej najlepsza przyjaciółka Veronika pojawia się ze swoim nowym chłopakiem Mikaelem.
Znajome otoczenie i dawne rytuały sprawiają, że bohaterowie zapominają na chwilę o dorosłości. Wspólnie spędzony czas zmusi ich jednak do ponownej oceny przeszłości i teraźniejszości.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/437242257519463/

Udostępnij:

FacebookTwitter


DKF “GAG” online: W co grają ludzie

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.