fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

JazzState – niezależna scena jazzowa

 

Scena JazzState ma swoją siedzibę w klimatycznym Klubie SPATiF na Alejach Ujazdowskich 45, w Warszawie. Jest to przestrzeń otwarta na muzyczny dialog i eksperymenty. W ramach JazzState co środę odbywa się koncert jazzowy i/lub jam session. Na scenie gości wielu znakomitych artystów, między innymi: Franciszek Pospieszalski, Grzegorz Tarwid, Kuba Więcek, Daniel Toledo, Aga Derlak, Piotr Orzechowski, Maciej Wojcieszuk, Łukasz Pawlik, Michał Miśkiewicz, Jerzy Małek, Jan Młynarski, Albert Karch, Milo Kurtis, Jerzy Mazzoll i wielu innych.

,,Scena jest przede wszystkim przestrzenią otwartą na muzyczny dialog – taką, która inspiruje, zachęca do eksperymentów i jednoczy artystów z różnych gatunków muzycznych’’.

JazzState powstało w październiku 2017 roku z inicjatywy Karoliny Szewc oraz Małgorzaty ‘Bure’ Belniak. Przez niespełna rok działalności scena zgromadziła szeroką publiczność, a wśród niej zarówno osoby starsze, jak i dzieci. W najbliższym czasie JazzState zaprasza na kolejne, cośrodowe spotkania z wybitnymi artystami i muzyką improwizowaną.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/jazzstate.music/

JazzState

Klub SPATiF, Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.