Konkurs z okazji Dnia Dziecka z Niebieską Mrówką

Ogłaszamy nasz pierwszy konkurs!

Z okazji Dnia Dziecka mamy do rozdania 5 książek dla najmłodszych. Fundatorem tych pięknie ilustrowanych nagród jest wydawnictwo Niebieska Mrówka. Wystarczy, że w kilku zdaniach odpowiesz na pytanie:

Dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać książkę wydaną przez Niebieską Mrówkę?

Proanima konkursy maj


Kilka słów o wydawnictwie

 

niebieska mrówka konkurs

Niebieska Mrówka to białostockie wydawnictwo, które powstało  z inicjatywy nauczycieli wychowania przedszkolnego, jako odpowiedź na gorącą potrzebę ciekawych i atrakcyjnych dla dzieci książeczek, wspierających rodziców w ćwiczeniach wymowy poza gabinetem logopedy.


Nagrody
Myszka Modnisia Niebieska Mrówka
Myszka Modnisia, wyd. Niebieska Mrówka.

Oto historia pewnej myszki, która uczyniła wiele dobrego z powodu zamiłowań do modnych strojów. Próbujemy w tej książeczce odpowiedzieć na nurtujące nas pytania: Czy wszystkie myszki są biedne, jak ta przysłowiowa „mysz kościelna”? Czy znają się na modzie? A może lubią tańczyć? Niektóre odpowiedzi zawarte w tej książce mogą Was zaskoczyć. Jednak nie to jest najważniejsze – najważniejsze są okazje do radosnej, wspólnej zabawy. Autorką książki jest Katarzyna Janowicz-Timofiejew, ilustracje wykonała Magdalena Szkodzinska.

Stara komoda Niebieska mrówka
Stara komoda ciotki Aldony, wyd. Niebieska Mrówka.

Jakie tajemnice kryje stara komoda? Jakie pamiątki z przeszłości przechowuje ciocia Aldona? Zapraszamy na wędrówkę , w której przewodnikami są przedmioty. Każdy z nich wiąże się z jakąś historią i ma moc przywoływania dawnych czasów. Sama komoda ma również mnóstwo wspomnień, które wypełniają jej przepastne szuflady. Autorką książki jest Katarzyna Janowicz-Timofiejew, ilustracje wykonała Katarzyna Bednarko.


Zadanie konkursowe

 

Dlaczego to właśnie ja powinienem otrzymać książkę wydaną przez Niebieską Mrówkę?

 

Odpowiedzi można przesyłać do 01.06.2021 r. do północy na adres mailowy:  portal[at]proanima.pl. W tytule maila proszę napisać Konkurs z okazji Dnia Dziecka.

Wysłanie maila konkursowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursowego.

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content