Array
(
    [0] => https://proanima.pl/wp-content/uploads/2023/01/Fot.-Jerzy-Fedorowicz-5.jpg
    [1] => 640
    [2] => 427
    [3] => 
)
        

Biebrza skąpana w zachodzącym słońcu, pejzaże Puszczy Knyszyńskiej, pokryte śniegiem suwalskie pagórki czy ptaki krążące nad Narwią – na wystawę zdjęć Jerzego Fedorowicza, białostockiego fotografika, zaprasza Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
Wernisaż odbędzie się 15 grudnia, o godz. 18.00, w siedzibie Centrum przy ul. Sienkiewicza 29 w Choroszczy.

Prace artysty w postaci wielkoformatowych panoram i standardowych fotografii będzie można oglądać do 13 stycznia 2023 r.
Na wystawie dostępny będzie również album z fotografiami artysty wydany w 2021 roku przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku.

Jerzy Fedorowicz (1946–2014) – artysta fotografik, członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej – Stowarzyszenia Twórców, nauczyciel fizyki, techniki oraz fotografii. Przez ponad 35 lat pracował jako nauczyciel, zajmował się też działalnością kulturalną i twórczą. Współtworzył Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 5 w Białymstoku, organizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i był jego pierwszym dyrektorem, powołał do życia Ogólnopolską Wystawę Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Białymstoku, pracował też w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku (obecnie Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku).

Oprac. Dziennikarz obywatelskie

Zobacz nasze inne artykuły, również po angielsku i ukraińsku!

Przeczytaj również: Avatar: Istota wody – Wyprowadź nas w morze, panie Cameron
Przeczytaj również: Zdążyć przed Panem Bogiem – lektura obowiązkowa (nie tylko dla licealistów)
Przeczytaj również: Północ w Everwood – recenzja pierwszej świątecznej powieści!
Przeczytaj również: Katarzyna Grochola: od „Nigdy w życiu” do „Ja wam pokażę”
Przeczytaj również: Książki, które pozwolą Wam zadbać o rozwój emocjonalny dzieci!

 


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia w naszej

>>wyszukiwarce imprez<<<

1,5 procent na kulturę

Udostępnij:


2025 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content