podlaskie

ZMIANA KAWAŁKA • muzyczna gra barowa • odc.6 – Białystok

Zapraszamy na ZMIANĘ KAWAŁKA, czyli
• nowy!
• muzyczny!
• drużynowy!
• turniej!
• barowy!
Na czym polega ZMIANA KAWAŁKA? Na drużynowym odgadywaniu tytułów, wykonawców i dat wydania puszczanych piosenek. A im więcej poprawnych odpowiedzi, tym tym poziom trudności wzrasta! Liczyć się będzie tak samo osłuchanie z radiowymi hitami jak i stronami B singli. Przyda się też trochę logicznego kombinowania, dawka taktyki i łut szczęścia w strzelaniu!
 Czy „Kill’em All” wyszło przed czy po „Like a Virgin” Madonny?
 Co miało premierę wcześniej: „Without Me” Eminema czy „Jak zapomnieć” Jeden Osiem L?
 Czy Blinding Lights” The Weeknd wydano przed, po czy pomiędzy piosenkami „bad guy” Billie Eilish i „Beggin” Måneskina?
 Czy poznasz czy to intro „Another Bite The Dust” czy „Seven Nation Army”?
 Ten beat to „Explosion” czy „Sandstorm”?
 Ten riff to “Dżaga” czy „Granda”?
Niżej znajdziecie krótkie info organizacyjne a pod nim ciut szerszy opis zabawy i wyjaśnienie zasad.

 INFO ORGANIZACYJNE 
– krok 1: odbierzcie od prowadzących zestaw startowy
– krok 2: znajdźcie swój stolik
– krok 3: bawcie się dobrze!
 Wstęp wolny.
 Bezpłatne rezerwacje stolików: SMS’a z datą i nazwą drużyny na numer: 576 907 106
 Miejsce: klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
PLAN WIECZORU
  • 18:00 – otwarcie zapisów i baru
  • 19:00 – start wydarzenia
  • 21:30 – przybliżony koniec (traktujcie go jednak orientacyjnie)
 ZASADY ZABAWY 
Zadaniem Waszej Drużyny jest zdobycie jak największej ilość „Kart Piosenki”. Punkty zdobywamy na dwa sposoby:
1️⃣ KALENDARIUM MUZYCZNE / część turowa /
Na Waszym stoliku znajduje się „Kalendarium Muzyczne” w którym układacie chronologicznie zdobyte „Karty Piosenek” (od najstarszej do najnowszej). Zadaniem drużyny podczas swojej rundy jest poprawnie umieścić w swoim „Kalendarium Muzycznym” odtwarzanej piosenki-zagadki. Za poprawną odpowiedź dostajecie „Kartę Piosenki”
2️⃣ CO I KTO GRA? / część open /
W czasie kiedy jedna drużyna próbuje prawidłowo określić datę aby ułożyć swoje „Kalendarium Muzyczne”, pozostałe zgadują tytuł i nazwę granej piosenki-zagadki i zapisują ją na tabliczkach! Za poprawną odpowiedź dostajemy żetony, natomiast trzy żetony możemy wymienić na „Kartę Piosenki”.
3️⃣ To nie wszystko!
Za zdobyte żetony możecie zmieniać piosenki-zagadki w Waszej turze lub utrudniać zgadywanie sąsiednim drużynom! Liczy się też czas – im dłużej zgadujecie piosenkę do Kalendarium Muzycznego tym więcej czasu pozostałe drużyny mają na jej odgadnięcie. Można też podpuszczać inne drużyny do ryzykowania czy dawać fałszywe podpowiedzi.
A wszystko to przy znanych kawałkach z ostatnich 100 lat!
 REGUŁY GRY 
  •  Drużyny mogą liczyć maksymalnie 4 osoby.
  •  Bawimy się fair. Szukanie podpowiedzi w internecie oraz odpowiedzi po czasie są zabronione. Drużyny które
  •  Drużyny które oszukują i przeszkadzają w zabawie wykreślamy z rankingu, i/lub pomijamy w dalszej zabawie.

Informacje o wydarzeniu pochodzą z tej strony


Zobacz inne imprezy i wydarzenia kulturalne w Białymstoku

PORTAL PROANIMA.PL NIE JEST ORGANIZATOREM WYDARZENIA. W CELU UZYSKANIA INFORMACJI NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z ORGANIZATOREM.


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2025 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content