Lej Mi Pół w Krakowie! Zapraszamy na koncert w ramach trasy Ciągnij Druta Tour, który odbędzie się 1 kwietnia w Zaścianku. Lej Mi Pół bilety na koncert w Krakowie już w sprzedaży.
Lej Mi Pół
Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają.
Pytacie, dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.
„Ciągnij Druta Tour 2022” to trasa promująca czwarty w „dorobku” zespołu album o enigmatycznym tytule „Wędrowny Druciarz”
Informacje pochodzą z ebilet.pl