fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Inne

Witamy na Portalu ProAnima.pl

Autor: Mariusz Perkowski | Data dodania: 29.04.2020
portal promocji kultury proanima.pl

Portal ProAnima.pl jest najnowszą inicjatywą naszej Fundacji mającą na celu upowszechnianie i promocję wydarzeń kulturalnych oferowanych przez instytucje kultury działające w Polsce. Naszą misją jest dotarcie do jak największej rzeszy odbiorców kultury i sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych.

Jak działa Portal?

To właśnie z myślą o Was stworzyliśmy nowatorskie narzędzie. Umożliwia ono dobór propozycji kulturalnych ściśle dostosowanych do Waszych zainteresowań i potrzeb.  Dzięki kategoryzacji oferty kulturalnej otrzymują Państwo informację o  wydarzeniach artystycznych dopasowanych do Waszych wymagań  bez konieczności przedzierania się  przez gąszcz wiadomości rozproszonych w sieci.

Wskazanie konkretnego gatunku muzycznego np. opery będzie skutkowało otrzymaniem informacji o spektaklach operowych.  Wybranie zaś kategorii – muzyka jazzowa – informacji o koncertach jazzowych wyświetlanych w pierwszej kolejności. Posortowane tym sposobem oferty pozwolą instytucjom kultury dotrzeć do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych konkretnym rodzajem sztuki. Istotnym zamysłem utworzenia naszego portalu jest umożliwienie jego użytkownikom znalezienia odpowiedniej oferty w zależności od miejsca zamieszkania i zasobności portfela. Pozwoli to zwłaszcza grupom  defaworyzowanym i zagrożonym wykluczeniem społecznym na uczestnictwo w bogatej ofercie kulturalnej. Wiele imprez kulturalnych w Polsce jest dostępnych często ze wstępem wolnym.

A może neewsletter? 

Zachęcamy także do skorzystania z opcji otrzymywania newslettera drogą mailową. W przypadku  braku dostępu do nośników elektronicznych, umożliwimy otrzymywanie spersonalizowanych informacji także w formie papierowej. Portal wychodzi zatem naprzeciw oczekiwaniom zarówno organizatorów kultury, jak i odbiorców. Będzie zatem swoistym bankiem informacji o atrakcyjnych działaniach w sferze kultury.

W najbliższym czasie portal wzbogaci się o zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez instytucje kultury, a także artykuły tematyczne oraz relacje. Będą również fotorelacje z tego typu wydarzeń.

Zapraszamy do zarejestrowania się i skorzystania ze wszystkich funkcji dostępnych na naszym portalu.

W razie pojawienia się problemów technicznych nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji pod numerem wskazanym w zakładce kontakt.

Wierzymy, że poprzez integrację i zaangażowanie  organizatorów kultury, animatorów, twórców jak i jej odbiorców uda się nam zbudować trwałą sieć współpracy podmiotów działających w obszarze kultury w Polsce.

Prezes Fundacji Pro Anima
Mariusz Perkowski

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.