AMW REWITA Sp. z o.o. (dawniej Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.) została utworzona w 2011 roku przez Wojskową Agencję Mieszkaniową (obecnie Agencję Mienia Wojskowego). Przedmiotem działalności spółki jest zarządzanie ośrodkami wypoczynkowymi zlokalizowanymi w najpiękniejszych zakątkach Polski.

REWITA znana jest z gościnności, atmosfery sprzyjającej relaksowi i rewitalizacji, doskonałej kuchni oraz unikalnej lokalizacji ośrodków. Naszych gości zawsze witamy ze szczerym uśmiechem, ugaszczamy tym co najlepsze w naszej ofercie, zapewniamy wypoczynek na miarę potrzeb i… zachęcamy do powrotu z dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi…

Dzięki dużemu zróżnicowaniu geograficznemu, każdy gość ośrodków REWITA znajdzie lokalizację odpowiadającą jego preferencjom. Długi spokojny urlop, pełen atrakcji rodzinny wypoczynek, wczasy lecznicze, szalone wakacje… nic prostszego. Wystarczy skorzystać z systemu rezerwacyjnego REWITA.

Z myślą o klientach biznesowych, w wybranych obiektach REWITA oferujemy profesjonalne zaplecza konferencyjne pozwalające zorganizować szkolenia, warsztaty, konferencje, seminaria czy spotkania integracyjne.

DOMY WCZASOWE REWITA WYRÓŻNIAJĄ:

  • unikalne lokalizacje w całej Polsce,
  • rozległe i urozmaicone tereny rekreacyjne,
  • hale sportowe, siłownie, boiska, kręgielnie, baseny,
  • gościnność, doświadczenie i znakomita kuchnia.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.rewita.pl/rewita-miejsca-ktorych-dobrze-wypoczniesz/

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.