Ośrodek kultury, Szkoła / uczelnia, Teatr

Pracownia Teatralna w Białymstoku

Pracownia Teatralna. Kochanka Fot. Emilia-Rogalska

Pracownia Teatralna to nowe miejsce na kulturalnej i edukacyjnej mapie Białegostoku. Warsztat, w którym wykuwamy talenty, charaktery, wrażliwość. Odkurzamy z warstw nieśmiałości, wstydu, skrępowania, zaniżonej samooceny i braku wiary w siebie.

Wylewamy fundamenty pod konstrukcję twórczej i kreatywnej osobowości. Pielęgnujemy piękno słowa i gestu. Efektywnej pracy, skutecznej i empatycznej współpracy. Polerujemy i szlifujemy diamenty umiejętności i zainteresowań. Dbamy o relacje międzyludzkie, interpersonalne, międzypokoleniowe.

Celebrujemy spotkania. Tworzymy atmosferę. Wspólnie i miło spędzamy czas. Budujemy Teatr. Ale nie tylko… organizujemy kursy i szkolenia, zajęcia teatralno–artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy twórcze spędzanie wolnego czasu. Nie ma nic piękniejszego, niż dzielić pasję, doświadczenie, a nade wszystko mieszankę poczucia humoru i odrobiny szaleństwa z bliskimi współpracownikami. Ale największa radość to móc się podzielić swoimi umiejętnościami i kompetencjami z innymi! Pracownia Teatralna jest partnerem Szkoły Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.

Pracownie tworzą Justyna Godlewska Kruczkowska i Paweł Żuk.

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.