Otworzyliśmy Pardon, To Tu w 2011 r. i przez 8 lat, realizując autorski program, zorganizowaliśmy ponad 600 koncertów, spotkań autorskich i warsztatów plastycznych dla dzieci. Ponadto prowadzimy również księgarnię i sklep płytowy. Jeśli chodzi o koncerty to staramy się zapewnić naszym gościom zawsze jak najlepsze wspomnienia, organizując głównie koncerty spoza mainstreamu – od awangardy, free-jazzu, folku przez muzykę eksperymentalną, rock, singer-songwriter do afrobeatu i world music. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze dwu- lub wielodniowe rezydencje koncertowe.

Nasz program koncertowy jest niekomercyjny i nie jest wspierany finansowo z ministerialnych lub miejskich dotacji oraz sponsorów, dlatego chcielibyśmy bardzo podziękować naszym gościom i wszystkim artystom za wsparcie.

Przez pierwsze 6 lat naszej działalności, klub Pardon, To Tu mieścił się w ścisłym centrum Warszawy przy Placu Grzybowskim. Pod koniec lutego 2017 nastąpiła konieczność przeprowadzki naszej klubokawiarni w związku z wyburzeniem dotychczasowego budynku. Na zaproszenie Nowego Teatru (znajdującym się na warszawskim Mokotowie) w 2017 r. i 2018 r. mogliśmy sezonowo (od maja do końca września) kontynuować naszą kulturalną i barową działalność.

W międzyczasie, od lutego 2017 r. pracowaliśmy nad naszym nowym całorocznym domem przy metrze Politechnika, którego otwarcie odbyło się 07.06.2019 koncertem “Orlando Julius & The Heliocentrics“.

Dziś możemy Was zaprosić do Pardon, To Tu całorocznie, 7 dni w tygodniu, od godziny 9:00 (w weekendy od 10:00), do ostatniego gościa, nie tylko na wydarzenia kulturalne ale również całodniowo na śniadania, lunche, stałe pozycje z menu, smaczną kawę, oraz duży wybór dobrych alkoholi (piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe). Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz nowy dom.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/pardontotu/

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.