Palladium kulturalna scena Warszawy

Palladium jest jedną z lepiej wyposażonych sal widowiskowo-koncertowych w Polsce. Znakomita lokalizacja, ciekawe wnętrza oraz bardzo dobre wyposażenie nagłośnieniowe i oświetleniowe sprawiają, że odbywające się tu imprezy mają niepowtarzalny charakter. Jest to idealne miejsce do organizowania dużych koncertów artystów polskich jak i zagranicznych, eventów, spotkań biznesowych, przedstawień teatralnych, imprez integracyjnych oraz okolicznościowych.

Palladium to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. Palladium, to również scena teatralna, która ruszyła w lutym 2011 roku ! Teatr jest poszerzeniem naszej oferty kulturalnej o prezentację spektakli teatralnych przy zachowaniu dotychczasowego profilu działalności koncertowej.

KONTAKT
Eventy, imprezy firmowe, konferencje: b.blaszczyk@hybrydy.com.pl
Koncerty, wydarzenia kulturalne: pluta@hybrydy.com.pl
Bilety: kasa@teatrpalladium.com

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.