fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Opera, Teatr

Opera na Zamku w Szczecinie

Opera na Zamku w Szczecinie

Szczecińska opera jako jedyna w Polsce mieści się w średniowiecznym zamku – dawnej siedzibie książąt pomorskich. Po zakończonej w 2015 roku przebudowie teatr zyskał nowoczesną scenę i widownię a wnętrza nabrały nowego blasku. Zadbano o bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz komfort zarówno dla widzów jak i artystów. Teatr dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Opera na Zamku oferuje widzom zróżnicowany repertuar. Obok oper, operetek i baletów realizowane są także musicale, koncerty, recitale, wydarzenia plenerowe, spektakle dla dzieci, młodzieży i studentów. Organizujemy drzwi otwarte, spotkania dyskusyjne z udziałem przedstawicieli świata sztuki i nauki, wprowadzenia filmowe do spektakli, warsztaty edukacyjne dla dzieci, czy oprowadzania z przewodnikiem. Przy Operze na Zamku działa chór dziecięcy i amatorski.
Z myślą o gościach zza granicy nasze spektakle opatrzone są napisami w języku polskim i niemieckim. Dostępne są także dwujęzyczne programy.
Zachęcamy do odwiedzania strony Opery na Zamku www.opera.szczecin.pl, gdzie znajdziecie Państwo m. in. bieżący repertuar, opisy spektakli, plan widowni, cennik, sklepik internetowy.
Za pośrednictwem strony można również kupić bilety na wszystkie nasze wydarzenia. Rezerwacja telefoniczna możliwa jest pod nr 91 43 48 106.
Do zobaczenia!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/OperaNaZamku/

Opera na Zamku w Szczecinie

Korsarzy 34 (Zamek Książąt Pomorskich wejścia A i F), 70-540 Szczecin

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.