Klub / pub / dyskoteka

Klub Muzyczny Faust

Klub Muzyczny Faust

Pub Korba powstał w lutym 2009 roku ku wielkiej uciesze zarówno fanów ciężkiego brzmienia jak i motocyklistów i do dzisiaj ma się bardzo dobrze.

Usłyszysz u nas muzykę rockową w najszerszym tego słowa znaczeniu – od bluesa po black metal. W weekendy (i nie tylko!) odbywają się koncerty przeróżnych kapel.

Grali już u nas m.in. Proletaryat, The No Mads, Stos, Rockomotive, Nuclear Vomit, Beerhead, Horrorscope, Killjoy, Lostbone, Deprived, Terrordome,Parricide, Bunkier Percival, Olaf Deriglasoff, Gallileous, Furia, Thaw, i wiele innych.

Często mamy też gości zagranicznych, koncertowali u nas: Horrid [ITA], Chaos Synopsis [BRA], Moon Coven [SWE], Dynfrari [ISL], Au-Dessus [LTU], Pentagram [CHL] Uburen [NOR], Resurrection [USA], Satarial [RUS], Svart Crown [FRA], Light Of Dark [MEX], Disgrace Of Terror [BRA] i Phenix [FRA].

Po koncertach rockoteka, tańce na stołach i rock’n’roll w czystej postaci! Chcesz poczuć prawdziwie rockowy klimat minionych lat? Nie może zabraknąć Cię w Pubie Korba!!!

Info: https://www.facebook.com/KlubFaust/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.