fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Kino

Kino Muranów

Kino Muranów prowadzone jest przez firmę Gutek Film, istniejącego od 1994 roku dystrybutora kina artystycznego. Repertuar kina opiera się przede wszystkim na filmach wprowadzanych do kin przez Gutek Film, ale również wybranych tytułach z oferty innych dystrybutorów. To także miejsce, w którym od lat odbywają kolejne edycje przeglądów i festiwali filmowych oraz rozliczne premiery i pokazy specjalne. Nie zapominamy również o widzach najmłodszych, dla których organizujemy cotygodniowe Poranki rodzinne.

Kino zrzeszone jest w krajowej Sieci Kin Studyjnych oraz należy do sieci kin Europa Cinemas, promującej europejskie filmy. Jest laureatem pierwszej edycji Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej 2006/2007 dla Najlepszego Kina i Europa Cinemas Award za najlepszy program repertuarowy spośród wszystkich kin w sieci w roku 2003.

Kino Muranów mieści się w centrum Warszawy, przy Placu Bankowym (stacja metra: Ratusz Arsenał).

Informacje pochodzą ze strony: https://kinomuranow.pl/

Kino Muranów

Gen. Władysława Andersa 5, 00-147 Warszawa

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.