fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Teatr, Kino

Kino Apollo Teatr

Kino Apollo Teatr

Zapraszamy na seanse filmowe i spektakle teatralne. Nasz obiekt może zostać w całości lub częściowo wynajęty na indywidualne potrzeby organizowanych wydarzeń: estradowych, biznesowych czy prywatnych. Zapraszamy! www.kinoapollo.pl

Kino Apollo nie jest zwykłym kinem. To magiczne wnętrze w samym sercu miasta proponuje Państwu wspólne spędzenie miłych chwil. Filmy, które wyświetlamy są wyselekcjonowane spośród najlepszych repertuarów dla kin studyjnych. Serwujemy Państwu również wspaniałe spektakle teatralne, na które serdecznie zapraszamy !! W kinie Apollo mogą Państwo spokojnie usiąść przy kawie lub gorącej czekoladzie i porozmawiać nie tylko o kinie, ale o wszystkim 🙂 Niech się schowają wszystkie multipleksy w mieście !! Zapraszamy do Kino- teatru Apollo !!! Dysponujemy dwoma salami kinowymi: Duża sala pomieści aż 395 osób Mała sala to 88 miejsc. Kino posiada ogromny hall z barem i stolikami.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/kinoapollo

Kino Apollo Teatr

ul. Ratajczaka 18, 61-815 Poznań

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.