Kino

Kino Zorza

pronima.pl

Kino Zorza istnieje w Rzeszowie od 65 lat. To kino, w którym Widz oprócz komercyjnych filmów, znajdzie ambitne ekranizacje nagradzane na wielu międzynarodowych festiwalach.
Kino Zorza prowadzone jest przez Regionalną Fundację Filmową. To najbardziej rozpoznawalne cyfrowe kino w Rzeszowie, wyświetlające filmy w najnowocześniejszej technologii trójwymiarowej wraz z systemem dźwiękowym Dolby Digital Surround EX .
Kameralny parking samochodowy oraz rowerowy znajduje się przy ulicy Zygmuntowskiej.
Kino Zorza zaprasza:
– na największe hity filmowe w 3D i nie tylko; transmisje NA ŻYWO spektakli operowych wprost z Metropolitan Opera w Nowym Yorku; do kina letniego, które znajduje się w ogródku letnim Filmowej Cafe gdzie prezentujemy filmy “pod chmurką”; comiesięczne spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Zorza oraz filmy niespodzianki w ramach cyklu “Zorza w Ciemno”; z kolei w każdy ostatni piątek miesiąca organizowane są “Babskie wieczory”.
Repertuar dobieramy dla każdej grupy wiekowej!
Serdecznie zapraszamy!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/kinozorzarzeszow/

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.