Sala koncertowa / widowiskowa, Inne

Hotel Traugutta3 Białystok

HOTEL TRAUGUTTA3 BIAŁYSTOK NOCLEG RESTAURACJA REGIMENT

Hotel Butikowy

Hotel Traugutta3 w Białymstoku to 4-gwiazdkowy hotel butikowy, o jego wyjątkowości stanowi historia miejsca, ludzie tworzący to miejsce, unikatowość designu, kreatywność w organizacji wydarzeń oraz elegancja smaku hotelowej Restauracji Regiment.

Tu jest pięknie

Hotel Traugutta3 położony jest w odległości zaledwie 1.8 km od ścisłego centrum miasta Białystok, w ustronnym miejscu, w otoczeniu zieleni. To 23 pokoje o indywidualnym projekcie, których najmniejszy detal wyposażenia nadaje im wyjątkowego charakteru. Ponad to oferuje nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, które są doskonałym miejscem dla spotkań biznesowych, specjalnych wydarzeń kultury i wykwintnych przyjęć. To pierwszy hotel w Białymstoku, który został wyróżniony przez twórców programu „Tu jest pięknie”.

Prestiżowe wydarzenia

Każde organizowane wydarzenie w Hotelu Traugutta3 to element nowej historii tego miejsca oparty na dobrym klimacie, wyjątkowym smaku i ponadczasowym komforcie. Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy, wydarzenia w Hotelu Traugutta3 to dbałość o każdy szczegół!

Miejsce z historią

Historia tego miejsca mocno definiuje jego obecny wizerunek. Inspiracją projektu wnętrz hotelu była historia związana z przynależącą do niego zabytkową willą, która była świadkiem niejednej historii. Siedziba sztabu 64. Kazańskiego Pułku Piechoty, willa dowódcy 42. Pułk Piechoty im. Gen. J. H. Dąbrowskiego, Biblioteka Miejska i znany w Białymstoku Ośrodek Tańca Rytm. Dziś to miejsce pełne smaków i walorów estetycznych – Restauracja Regiment. .

Hotel Traugutta3 to miejsce na Twoja historię. Pozostań tu na dłużej.

KONTAKT
Hotel Traugutta3 | ul. Romualda Traugutta 3 | 15-145 Białystok

RECEPCJA: +48 733 733 722 | +48 856 777 333 | recepcja@hoteltraugutta3.pl
BIURO MARKETINGU: +48 790 414 333 | +48 856 777 334 | marketing@hotetraugutta3.pl

www.hoteltraugutta3.pl | FB: Hotel Traugutta3 Białystok | INSTA: hoteltraugutta3

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.