Stadion, Sala koncertowa / widowiskowa

Hala Sportowa „POLNA” OSiR Dzielnicy Śródmieście

Miasto stołeczne Warszawa oraz Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków gimnastyki do kibicowania na żywo:

VIII edycji Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej
pn.: „Warszawska Jesień 2021”, która odbędzie się w dniach: 27-28.11.2021

w Hali Sportowej „POLNA” OSiR Dzielnicy Śródmieście
w Warszawie przy ul. Polna 7a.

W samym sercu Warszawy wystąpi blisko 300 zawodniczek z kilkudziesięciu klubów z całego świata w kategoriach indywidualnych z podziałem na poziomy trudności. Podczas zawodów można będzie zobaczyć współzawodnictwo gimnastyczek w wieku 6 – 18 lat, zarówno w układach tanecznych jak i z przyborami. W ciągu dwóch dni trwania turnieju zaprezentują swoje umiejętności w układach tanecznych i z przyborami, tj. ze skakanką, z obręczą, z piłką, z maczugami oraz ze wstążką. Gimnastyczki muszą wykazać się lekkością i łatwością tańca, gracją, koordynacją, elastycznością, skocznością jednocześnie prezentując niezwykłą siłę, wytrzymałość i równowagę. Połączenie w jednym układzie elementów tańca, spektakularnych figur i efektownych akrobacji sprawia, że każdy występ jest niezwykle różnorodny i widowiskowy.

Do udziału w imprezie jak co rok zostali zaproszeni ambasadorzy państw zawodniczek biorących udział we współzawodnictwie sportowym, przedstawiciele organów administracji publicznej, kierownictwo związków gimnastycznych, prezesi klubów gimnastycznych, wybitni sportowcy, dyrektorzy i kierownictwo placówek edukacyjnych oraz ośrodków sportowych.

Tradycyjnie turniej będzie relacjonowany na żywo on-line a dzięki szerokiej promocji turnieju, a trybuny wypełniają się dużą ilością zaangażowanych widzów. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Organizacja turnieju odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie reżimu sanitarnego COVID-19. Obiekt sportowy przystosowany jest dla osób ze szczególnymi potrzebami.

WSTĘP WOLNY

Dodatkowe atrakcje: konkursy z nagrodami, stoiska partnerskie,
Strefa dla najmłodszych dzieci: zabawy, gry, zajęcia kreatywne, kształtujące motorykę.

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.