FOMO to miejsce wypełniające swoją energią piwnicę po białostockim Metrze, będące wypadkową zaangażowania osób z różnych płaszczyzn artystycznych. Budując klub, nie chodziło nam o powołanie miejsca, a silnej społeczności. Zjawisko FOMO, które nas do tego popchnęło, rozumiemy szerzej niż tylko jego bazowa definicja przypisaną social mediom. FOMO to dla nas symbol wszystkiego, przed czym chcemy uciec – zbyt szybkiego tempa życia, konsumpcjonizmu, eksploatacji zasobów naturalnych. Jako baczni obserwatorzy sceny muzycznej zauważamy podobne zjawiska w kontekście kultury klubowej. Stoimy w opozycji do efektu jej wieloletniego spłycania, memizacji, polaryzacji, powtarzalności, produkcji eventów i liczenia wpływów. Pragniemy przywrócić uwagę temu, co w naszej kulturze najważniejsze: muzyce i relacjom międzyludzkim.

W programie artystycznym klubu znajdziecie autorskie cykle FOMO NTBA (not to be announced), wydarzenia promotorskie tworzone z najlepszymi ekipami w kraju i zza zagranicy, dzielącymi z nami podobne wartości; koncerty polskiej sceny alternatywnej oraz inne działania kulturotwórcze jak warsztaty, debaty, pokazy.

Nasz klub opiera się na tych samych wartościach, na których wzrastała kultura klubowa. Peace Love Unity Respect nie jest dla nas jedynie pustym hasłem.

https://www.instagram.com/fomoklub/
https://soundcloud.com/fomoklub

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.