Klub / pub / dyskoteka, Inne

Fala – Pawilon nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą to nowe miejsce na Płycie Desantu. Malowniczo usytuowany pawilon z dużym tarasem, z widokiem na rzekę.

Chcieliśmy się przywitać!
Jesteśmy częścią tej samej rzeki, a czasami na powierzchni powstaje FALA, która porywa i łączy ze sobą.
Ponadto nastał czas dla inicjatyw – innych – odważnych, zaangażowanych, łamiących schematy i zbudowanych wokół szczytnej idei, których podporą są świadomi twórcy, działający z przestrzeni serca… Takich jak rozpoczynająca właśnie drugi sezon na Bulwarach – FALA – Pawilon nad Wisłą.

Tak – nadwiślańska FALA w tym roku płynie dalej. Podobnie jak pierwsze miejsce tych samych twórców – klub Pogłos na ul. Burakowskiej w Warszawie – jest to twór inkluzywny, bezklasowy, egalitarny, niehierarchiczny i demokratyczny. Jego celem jest łączyć, a nie podkreślać i tworzyć różnice. Tutaj płeć, wiek czy rodzaj obuwia – nie mają znaczenia.

Dzięki obecności nad Wisłą chcemy przenieść nasze idee i otworzyć się na nową publiczność poprzez działania bezpłatne dla uczestników. Dzięki dużej popularności Bulwarów mamy olbrzymią szansę na urzeczywistnienie naszej misji oraz dotarcie do zupełnie nowych osób i zainteresowanie ich tematami dla nas bardzo istotnymi takimi jak: walka o prawa zwierząt, tolerancja, promowanie zdrowego trybu życia czy nowa muzyka. Wierzymy, że nasze działania mogą mieć realny wpływ na społeczeństwo. Pozytywne zmiany, które chcemy wnieść idealnie wpisują się w wizję nowoczesnej Warszawy, Warszawy otwartej i różnorodnej, gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Fala to plenerowy dom kultury! Co tydzień w naszym kalendarzu znajdują się ciekawe wydarzenia o charakterze rekreacyjnym i kulturalnym. W każdą środę zapraszamy na bezpłatne plenerowe kino nad Wisłą – filmy oraz koncerty na dużym ekranie, w weekendy serwujemy tematyczne, roślinne śniadania, ćwiczymy jogę, organizujemy targi i pikniki.

Stworzyliśmy również nadwiślańskie miejsce, w którym wegetarianie, weganie oraz osoby chcące spróbować coraz bardziej modnych potraw roślinnych będą w stu procentach usatysfakcjonowane. Do współpracy zaprosiliśmy Spółdzielnię Socjalną Margines, prowadzącą jedną z najbardziej popularnych wegańskich restauracji – Lokal Vegan Bistro na ul. Kruczej w Warszawie. Karmiąc naszych gości wyłącznie potrawami pochodzenia roślinnego, jednocześnie pokazujemy, że mogą one być smaczne, sycące i dające poczucie satysfakcji, że nie szkodzimy swojemu organizmowi, zwierzętom oraz planecie.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/falapawilon/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.