Galeria sztuki, Ośrodek kultury

Fabryka Sztuki w Łodzi

Fabryka Sztuki w Łodzi

Fabryka Sztuki w Łodzi to centrum kreatywne, które znajduje się na obrzeżach ścisłego centrum Łodzi, na terenie XIX-wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Działania Fabryki Sztuki koncentrują się wokół edukacji kulturalnej i artystycznej, teatru, sztuk wizualnych oraz muzyki. Organizujemy koncerty (m.in. cykl #przepraszamy, że w czwartek i letnie plenerowe koncerty LDZ Alternatywa) oraz współorganizujemy wydarzenia przygotowywane przez naszych partnerów: Łódź Art Center (Łódź Design Festival), Stowarzyszenie Teatralne CHOREA (m.in. festiwal teatralny RETRO/PER/SPEKTYWY) oraz Fundację Edukacji Wizualnej (Fotofestiwal Lodz). Z przyjemnością współpracujemy z osobami, które chcą organizować w Łodzi wysokiej jakości wydarzenia.

W 2014 roku, miejsce, w którym się znajdujemy, zmodernizowaliśmy i nadaliśmy mu drugą funkcję, poza kulturalno-artystyczną, inkubator przemysłów kreatywnych – Art_Inkubator. Profesjonalizacja sektora kultury i branży kreatywnej prowadzona w ramach tego projektu jest jednym z najważniejszych aspektów działalności Fabryki Sztuki w Łodzi.

Godziny otwarcia biura Fabryki Sztuki:
→ 9:00-17:00

Godziny otwarcia biura Art_Inkubatora:
→ 9:00-17:00 (dla Rezydentów 24/h)

Na terenie znajduje się klubokawiarnia NieWinni.
poniedziałek → zamknięte
wtorek → 9:00-21:00
środa → 9:00-21:00
czwartek → 9:00-21:00
piątek → 9:00-24:00
sobota → 15:00-24:00
niedziela → zamknięte

Fabryka Sztuki www.fabrykasztuki.org
Art_Inkubator www.artinkubator.com

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/fabrykasztukilodz/

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.