fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Galeria sztuki

Eklektik Art

Fundacja Eklektik Art Charity prowadzi działalność charytatywną w obszarze kultury, sztuki i ochrony dóbr dziedzictwa narodowego na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania współpracy między społecznością międzynarodową, ze szczególnym naciskiem na promocję kultury i sztuki polskiej poza granicami kraju.

Działalność Eklektik Art Charity powstała w wyniku spotkania zaangażowanych społecznie Twórców, wrażliwych na muzykę, sztukę, naturalne środowisko. Głównym celem Fundacji Eklektik Art Charity to także popularyzacja sztuki poprzez organizację koncertów, wystaw, plenerów artystycznych i warsztatów kreatywnych, aukcje, a także dzielenie się wartością jaką jest wspólne tworzenie czy głęboki zachwyt nad kolorem, harmonią czy pięknem kompozycji. Fundacja Eklektik Art Charity jest ściśle powiązane z platformą artystyczną i festiwalem Eklektik Session.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/eklektikartcharity/

Eklektik Art

ul. Czysta 4, Wrocław

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.