fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Ośrodek kultury

Dom Kultury w Wolbromiu

Dom Kultury w Wolbromiu

Dom Kultury w Wolbromiu jest instytucją kultury działającą na terenie miasta i gminy Wolbrom. Podstawowym celem działalności Domu Kultury jest pielęgnowanie i rozwijanie lokalnego życia kulturalno-artystycznego.
Organizuje: – koncerty, eventy, spektakle – imprezy plenerowe – zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów Prowadzi: – Kino “Radość” – 2 sale (sala widowiskowa i kameralna) – Uniwersytet Trzeciego Wieku – Nowe Horyzonty – Zespół Pieśni i Tańca “Wolbromiacy” – Studio Taneczne “SHINE” dla dzieci i “SHINE ladies” dla Pań – Koło Szachowe – Sekcję akrobatyczną “AKROSTUDIO” – Pracownię Malarstwa i Rysunku – Kółko Plastyczne – Ognisko Muzyczne – Studio Piosenki – Sekcję Teatralną Oferuje: – kompleksową organizację imprez dla zakładów pracy – wynajem sceny plenerowej, sali widowiskowej i foyer. – profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie wraz z obsługą techniczną – organizacja urodzinek dla dzieci Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i śledzenia informacji o bieżących wydarzeniach!

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/DomKulturyWWolbromiu

Dom Kultury w Wolbromiu

ul. Leśna 2 , 32-340 Wolbrom

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.