fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Kawiarnia

Chono Lulu Bistro & Bar

Zapraszamy do nowej przestrzeni w SOHO Factory na warszawskiej Pradze. Chono Lulu Bistro & Bar to pacyficzna przystań wśród zgiełku miasta. W tym miejscu odpoczniecie na leżaku i zaspokoicie głód pysznym burgerem. Na dużym tarasie na dachu pawilonu, podobnie jak w ogrodzie możecie rozkoszować się słońcem popijając piwo kraftowe, drinka czy lemoniadę.
Dobrze o Was zadbamy! Przygotowaliśmy bogatą ofertę kulturalną – kina letnie, koncerty, potańcówki, śniadania na trawie, joga. To wszystko już wkrótce!
Chcemy, aby to miejsce rozwijało się w sposób organiczny – dla mieszkańców i z mieszkańcami. Zapraszamy do rezerwacji przestrzeni na wydarzenia kulturalne i społeczne. Chętnie udostępnimy potrzebny sprzęt i zapewnimy wsparcie organizacyjne.
Chcesz zorganizować spotkanie sąsiedzkie nt. projektu budżetu partycypacyjnego, warsztaty z szycia na włóczce albo masz swój własny pomysł?
Dobrze trafiłeś! – Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje inicjatyw oddolnych. Zgłoś się do nas, a my zapewnimy miłą przestrzeń do działania w przyjemnej atmosferze.
Czekamy na Was w Chono Lulu!

 

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/chonolulubistrobar/

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.