Koncerty Otwarcia Królewskiego Festiwalu Artystycznego – Gniezno 2026
Już 26 i 27 czerwca Plac św. Wojciecha w Gnieźnie zamieni się w tętniącą muzyką przestrzeń spotkań i wyjątkowych koncertów. W ramach inauguracji Królewskiego Festiwalu Artystycznego na scenie pojawią się artyści reprezentujący różnorodne brzmienia – od alternatywy po hip-hop.
Na scenie wystąpi duet Kuba i Kuba oraz charyzmatyczna wokalistka Małgorzata Ostrowska, której głos od lat elektryzuje publiczność.
Drugiego dnia publiczność rozgrzeją: DZIARMA, KęKę oraz Paluch – artyści, którzy od lat kształtują polską scenę rapową.
- Miejsce: Plac św. Wojciecha, Gniezno
- Termin: 26–27 czerwca
- Wstęp: wolny
Wydarzenie organizowane jest przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto Gniezno w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego.
To doskonała okazja, by wspólnie rozpocząć lato przy dobrej muzyce – zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości!
Informacje o wydarzeniu pochodzą z tej strony
Zobacz inne imprezy i wydarzenia kulturalne w Gnieźnie
PORTAL PROANIMA.PL NIE JEST ORGANIZATOREM WYDARZENIA. W CELU UZYSKANIA INFORMACJI NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z ORGANIZATOREM.
Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

