warminsko-mazurskie

Transmisja online, Inne

Życzę smacznej kawusi

Życzę smacznej kawusi 23 stycznia (sobota) / 18:00 Fb/YTMOK Olsztyn Zapraszamy na dyskusję o internecie w internecie. Porozmawiamy o tym, czym różni się internet osób starszych (i co to w ogóle znaczy) od tych młodszych. Dlaczego trzydziestopięcioletnia kobieta nie rozumie już komentarzy swoich dwudziestoletnich znajomych? I co wysyłają sobie na WhatsAppie nasi rodzice? Dlaczego śmieszne memy tak szybko zaczynają nas żenować? Zastanowimy się czy w internecie wszyscy mamy takie same prawa. Porozmawiamy o języku internetu, jego wymiarze klasowym, transgresyjnym, poczuciu humoru, uprzejmości, ironii, przejmowaniu kodów, modach i estetyce. W dyskusji udział wezmą: Daniel Arciszewski - dziś dziennikarz społeczno-polityczny Super Expressu. Niegdyś w Noizz, Playboyu i CKM pisał m.in. o cyberkulturze i cyfrowych społecznościach. Wszedł w najdalsze zakamarki internetu, by inni nie musieli. Gdy chce poczuć ciepło i spokój na sercu, wraca na Facebookowego walla swych przyjaciół po 60-tce. Publikował także na łamach \"Gazety Wyborczej\", \"Vice\" i na portalu gazeta.pl. Paweł Bielinowicz - członek zarządu Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie Dyskusję poprowadzi Emilia Konwerska Spotkanie i dyskusja będą transmitowane na żywo na fejsbuku i jutubie MOK Olsztyn.

23.01.2021
18:00 - 20:00
Życzę smacznej kawusi
23 stycznia (sobota) / 18:00
Fb/YTMOK Olsztyn

Zapraszamy na dyskusję o internecie w internecie. Porozmawiamy o tym, czym różni się internet osób starszych (i co to w ogóle znaczy) od tych młodszych.
Dlaczego trzydziestopięcioletnia kobieta nie rozumie już komentarzy swoich dwudziestoletnich znajomych? I co wysyłają sobie na WhatsAppie nasi rodzice? Dlaczego śmieszne memy tak szybko zaczynają nas żenować? Zastanowimy się czy w internecie wszyscy mamy takie same prawa. Porozmawiamy o języku internetu, jego wymiarze klasowym, transgresyjnym, poczuciu humoru, uprzejmości, ironii, przejmowaniu kodów, modach i estetyce.
W dyskusji udział wezmą:
Daniel Arciszewski – dziś dziennikarz społeczno-polityczny Super Expressu. Niegdyś w Noizz, Playboyu i CKM pisał m.in. o cyberkulturze i cyfrowych społecznościach. Wszedł w najdalsze zakamarki internetu, by inni nie musieli. Gdy chce poczuć ciepło i spokój na sercu, wraca na Facebookowego walla swych przyjaciół po 60-tce. Publikował także na łamach “Gazety Wyborczej”, “Vice” i na portalu gazeta.pl.
Paweł Bielinowicz – członek zarządu Akademii Trzeciego Wieku w Olsztynie
Dyskusję poprowadzi Emilia Konwerska
Spotkanie i dyskusja będą transmitowane na żywo na fejsbuku i jutubie MOK Olsztyn.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Życzę smacznej kawusi

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.