fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
podlaskie

Koncert

Załoga Dr. Bryga w 6-Ścian PUB

Załoga Dr. Bryga w 6-Ścian PUB   Powstanie zespołu Załoga Dr. Bryga datuje się na lipiec 2005 roku. Przez lata działalności zespół próbował swoich sił w różnych gatunkach muzycznych, aż w końcu odnalazł się w Rocku Marynistycznym, czyli muzyce żeglarskiej w rockowym wykonaniu. Do ważniejszych wydarzeń w swojej historii formacja zaliczyć może zajęcie II miejsca na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej Kopyść w Białymstoku w 2008 roku, Nagrodę Publiczności i Nagrodę dla Instrumentalisty (Dominika) na Festiwalu Rock Szanty Serwy 2009 oraz Nagrodę Publiczności w I Konkursie Videoclipów Szantowych Shantoclip 2012. Niemniej ważne były też wystąpienia dla TVP Polonia, TVP INFO, TVP1 w programie ‘Kawa czy herbata’ oraz kilkukrotne emisje radiowe w lokalnych rozgłośniach. Od 2008 roku zespół jest gościem wielu koncertów finałowych festiwali szantowych. Zespół wykonuje szeroko rozumiany rock marynistyczny z elementami innych gatunków muzycznych takich jak szanty, folk-rock, reggae czy punk rock. Koncerty to dla nich zabawa muzyką i zawsze starają się zarazić publiczność naszą pasją. Sami mówią o sobie: „Przez 15 lat działalności poznaliśmy setki wspaniałych ludzi i zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów, które to często kończyły się bisami wymuszonymi przez rozentuzjazmowaną publiczność. Otrzymaliśmy wiele e-maili i wyrazów uznania zarówno od znajomych jak i od ludzi nie wiadomo skąd. I właśnie to nadaje sens naszemu istnieniu...” Dyskografia: * No Shanties Inside [2009] * No wschodnim Pacyfiku [2011] * Wbrew [2012] * Miejsce [2015] * Jeszcze raz [2019] Skład: DOMINIK KAŹMIERCZAK (wokal, gitara basowa, saksofon) MICHAŁ BRZOZOWSKI (gitara elektryczna, gitara akustyczna) AGNIESZKA BRZOZOWSKA (wokal, przeszkadzaj ki) PAWEŁ RACZYŃSKI (instrumenty klawiszowe, trąbka) WOJCIECH ŻUKOWSKI (perkusja) Wersja studyjna utworu „Me Mazury” pochodząca z płyty Wbrew (2012) https://www.youtube.com/watch?v=MuuBtqNQhnE Oficjalna strona zespołu: www.zalogadrbryga.pl Profil na Facebooku: www.facebook.com/zalogadrbryga/ Serdecznie zapraszamy 18 kwietnia 2020 Start godz. 21.00 Bilety w 6-Ścian PUB Sześcian 25 pln - przedsprzedaż 35 pln - w dniu koncertu Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/812871192509288

28.11.2020
20:00 - 22:00

Załoga Dr. Bryga w 6-Ścian PUB

 

Powstanie zespołu Załoga Dr. Bryga datuje się na lipiec 2005 roku. Przez lata działalności zespół próbował swoich sił w różnych gatunkach muzycznych, aż w końcu odnalazł się w Rocku Marynistycznym, czyli muzyce żeglarskiej w rockowym wykonaniu.

Do ważniejszych wydarzeń w swojej historii formacja zaliczyć może zajęcie II miejsca na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej Kopyść w Białymstoku w 2008 roku, Nagrodę Publiczności i Nagrodę dla Instrumentalisty (Dominika) na Festiwalu Rock Szanty Serwy 2009 oraz Nagrodę Publiczności w I Konkursie Videoclipów Szantowych Shantoclip 2012. Niemniej ważne były też wystąpienia dla TVP Polonia, TVP INFO, TVP1 w programie ‘Kawa czy herbata’ oraz kilkukrotne emisje radiowe w lokalnych rozgłośniach. Od 2008 roku zespół jest gościem wielu koncertów finałowych festiwali szantowych.

Zespół wykonuje szeroko rozumiany rock marynistyczny z elementami innych gatunków muzycznych takich jak szanty, folk-rock, reggae czy punk rock. Koncerty to dla nich zabawa muzyką i zawsze starają się zarazić publiczność naszą pasją.

Sami mówią o sobie: „Przez 15 lat działalności poznaliśmy setki wspaniałych ludzi i zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów, które to często kończyły się bisami wymuszonymi przez rozentuzjazmowaną publiczność. Otrzymaliśmy wiele e-maili i wyrazów uznania zarówno od znajomych jak i od ludzi nie wiadomo skąd. I właśnie to nadaje sens naszemu istnieniu…”

Dyskografia:
* No Shanties Inside [2009]
* No wschodnim Pacyfiku [2011]
* Wbrew [2012]
* Miejsce [2015]
* Jeszcze raz [2019]

Skład:
DOMINIK KAŹMIERCZAK (wokal, gitara basowa, saksofon)
MICHAŁ BRZOZOWSKI (gitara elektryczna, gitara akustyczna)
AGNIESZKA BRZOZOWSKA (wokal, przeszkadzaj ki)
PAWEŁ RACZYŃSKI (instrumenty klawiszowe, trąbka)
WOJCIECH ŻUKOWSKI (perkusja)
Wersja studyjna utworu „Me Mazury” pochodząca z płyty Wbrew (2012)
https://www.youtube.com/watch?v=MuuBtqNQhnE
Oficjalna strona zespołu: www.zalogadrbryga.pl
Profil na Facebooku: www.facebook.com/zalogadrbryga/

Serdecznie zapraszamy
18 kwietnia 2020
Start godz. 21.00
Bilety w 6-Ścian PUB Sześcian
25 pln – przedsprzedaż
35 pln – w dniu koncertu

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/812871192509288

Załoga Dr. Bryga w 6-Ścian PUB

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.